1 а) У італії буває безліч звичайних крамарських буд. (Леся Українка) 2 б) Ймовірно, мені було так мало

  • 70
1 а) У італії буває безліч звичайних крамарських буд. (Леся Українка)
2 б) Ймовірно, мені було так мало. (М. Вінграновський)
3 в) Я хвилинку виберу і скажу про командира - так, за першим спогадом, і його душа виходить щиро... (А. Малишко)
4 г) Ми зберегли тебе, українську мову, щоб лютий ворог не зміг тобі завдати шкоди. (П. Тичина)
д) Стежина, як лоза винограду, плететься по білій стіні гори. (Д. Павличко)
Yard_5691
22
1 а) В данному уривку з вірша Лесі Українки висловлено думку про італійські крамарські буди. Це символічне зображення країни Італії, яка має безліч звичайних крамарських буд, що може інтерпретуватися як велика кількість різних ремесел, професій і видів діяльності, що процвітають в цій країні.

2 б) Цитата з поезії Михайла Вінграновського виражає почуття недостатньої кількості, або недоліків чогось. У цьому випадку автор говорить про недостатність якихось особистих якостей або властивостей, які він відчуває у себе.

3 в) У цьому кусочку з твору Анатолія Малишка вражає щирість почуттів автора до командира. Він говорить про те, що перший спогад про командира приходить без зволікання, і автор відчуває, що його душа виражає це відчуття щиро.

4 г) Цитата з поезії Павла Тичини має патріотичний відтінок. Автор говорить про збереження української мови як частини національної ідентичності. Це зроблено, щоб українська мова не постраждала від впливу інших культур і ворогів країни.

д) У фразі автора Дмитра Павличка висловлено порівняння стежини з лозою винограду, що плететься по стіні гори. Це порятунок людської почуттєвості, виразник гармонії між природою і душею людини. За допомогою цього образу автор хоче надати символу стежині глибоке почуття природи, яка своєю красою і натуралізмом виражає духовні якості людини.

Надіюся, що ці пояснення допомогли зрозуміти вирази та їх значення. Будь ласка, не соромтеся звертатися за більш детальним поясненнями.