1. Чи він знав, що Олена ніколи не повернеться додому? 2. Якщо ти не прийдеш до мене, ти не дізнаєшся правди!

  • 7
1. Чи він знав, що Олена ніколи не повернеться додому?
2. Якщо ти не прийдеш до мене, ти не дізнаєшся правди!
3. Обличчя стікали слізьми, серце самотнє плакало в журбі.
4. Чи це русалонька блукає, чи дівчина ходить? (Т. Шевченко).
5. Сонце, граючи червоно, палало при заході, наче пожежею.
6. У нашому народі говорять, що сім"я є міцним ладом.

1. Чи він знав, що Олена ніколи не повернеться додому?
2. Якщо ти не прийдеш до мене, то ти не дізнаєшся правди.
3. Обличчя стікали слізьми, серце самотнє плакало в журбі.
4. Чи це русалонька блукає, чи дівчина ходить? (Т. Шевченко).
5. Сонце, яке граючи, палало при заході, наче пожежею.
6. У нашому народі відомо, що сім"я є міцним ладом.
Letuchiy_Piranya
47
червоніє, палало при заході, наче пожежею.
6. У нашому народі кажуть, що сім"я є міцним ладом.

1. Для відповіді на перше питання, не вказана жодна конкретна інформація про те, чи знав він, що Олена ніколи не повернеться додому. Задача не дає опису ситуації, але можна зробити припущення, що він не знав про це, так як у протилежному випадку, скоріш за все, питання не було б запитане.

2. Вираз "Якщо ти не прийдеш до мене, ти не дізнаєшся правди" вказує на те, що без присутності особи, що запитує, сторона, до якої звертаються, не розкриє правду. Отже, щоб дізнатися правду, потрібно прийти до цієї особи.

3. В реченні "Обличчя стікали слізьми, серце самотнє плакало в журбі" описується стан людини, в якому її обличчя заслані слізьми, а серце перебуває у самотності і плаче від суму.

4. Рядок "Чи це русалонька блукає, чи дівчина ходить?" є віршем Тараса Шевченка. У цьому рядку автор порівнює русалоньку, яка вважається міфічним створінням, та дівчину, яка є реальною існотою. За допомогою цього порівняння автор виражає свої відчуття або питає про присутність русалоньки чи дівчини.

5. Речення "Сонце, яке граючи червоніє, палало при заході, наче пожежею" описує захід сонця. Воно нагадує полум"я пожежі, оскільки при заході сонце набуває червоного кольору та випромінює яскраве світло.

6. Вислів "У нашому народі кажуть, що сім"я є міцним ладом" вказує на те, що український народ вірить у те, що сім"я є важливим і міцним соціальним утворенням. Це погляд, який був закріплений в українській культурі та традиціях.