1) Читайте текст, в якому пропущено слово. Виконайте завдання. (2) У дитинстві ми всі чекаємо казки. (3) І вона
(1) Читайте текст, в якому пропущено слово. Виконайте завдання. (2) У дитинстві ми всі чекаємо казки. (3) І вона справді пробігає дорогами твоєї юності і тільки іноді зупиняє нас. (4) Дорога, мила дорога, і сум вірби, і тополина задума біля, як хустка неба над тобою. (5) Як все це разом схоже на пісню синього птаха. (6) Тільки, де вона ходить чи пробігає нас. (7) До тебе, і блакитна сторона, синє поле. Вставка у другому реченні можна заповнити будь-яким із зазначених пропущених прийменників, окрім "аколи".
Ивановна 47
У дитинстві ми всі чекаємо казки. І вона справді пробігає дорогами твоєї юності і тільки іноді зупиняє нас. Дорога, мила дорога, і сум вірби, і тополина задума біля, як хустка неба над тобою. Як все це разом схоже на пісню синього птаха. Тільки, де вона ходить чи пробігає нас. До тебе, і блакитна сторона, синє поле. Вставка у другому реченні можна заповнити будь-яким із зазначених пропущених прийменників, окрім "аколи".Чтобы понять, какой прийменник подходит во втором предложении, необходимо обратиться к смыслу предложения и контексту текста. В этом случае, предложение говорит о казках, которые все ждут в детстве. Подходящие прийменники могут дать представление о том, как казки "пробегают" или "проходят" через дороги юности. Однако, прийменник "аколи" неподходящий, так как он имеет значение "когда", и не вписывается в контекст предложения.
Таким образом, для заполнения пропущенной вставки во втором предложении можно использовать любой из остальных предложенных прийменников (про, по, через, за). Выбор прийменника зависит от того, какой смысл вы хотите передать. Например, можно сказать: "І вона справді пробігає дорогами твоєї юності", чтобы описать, что казки быстро "пробегают" или "проходят" через дороги юности, заставляя нас лишь иногда остановиться и задуматься.
Таким образом, вставку можно заполнить прийменниками "про", "по", "через" или "за" в зависимости от того, какой смысл вы хотите передать в предложении. Например: "І вона справді пробігає дорогами твоєї юності" или "І вона справді проходить дорогами твоєї юності". Оба варианта будут грамматически верными и имеют смысл в контексте текста. Выберите тот, который вам больше нравится.