1. Чому ревуть воли, коли ясла повні? 2. За якими посадами обирали Нечипору Варениченка в кайдашевій сім

  • 60
1. Чому ревуть воли, коли ясла повні? 2. За якими посадами обирали Нечипору Варениченка в кайдашевій сім"ї: а) старостою села; б) десятником; в) членом управи; г) соцьким? 3. Яким чином володів Боруля: а) шляхтичем та чиновником; б) дворянином; в) регістратором? 4. Хто з дітей виявляв упертий характер ще в дитинстві, а також душевну біль та розум, що сприймають кожну кривду: а) Чіпка; б) Грицько; в) Максим?
Ignat
60
1. Питання про рев волі, коли є повні ясла, фактично є риторичним, оскільки волі не мають жодного відношення до наявності або відсутності їжі. Рев відноситься до природних звуків, які видають воли. У створенні цього виразу зафіксовано певну протирічливість або нелогічність з точки зору звичайних спостережень. Оскільки я не маю бажання спекулювати або дасти неправильну інформацію, немає логічного або об"єктивного пояснення для цього виразу.

2. У кайдашевій сім"ї Нечипора Варениченка посаду обирали за допомогою гуртового голосування громадським сходом. Перед гуртовим голосуванням кожна посада була оголошена, а потім голосування проводилося для кожної посади окремо. За результатами голосування його обирали на посаду десятника.

3. Боруля володів посадою регістратора. Регістратор - це посадова особа, яка займалася реєстрацією різних угод, актів тощо. Ця посада зазвичай не була пов"язана з більш високим суспільним статусом, але мала певну важливість у документаційній сфері.

4. Упертий характер ще в дитинстві, як і душевна біль, що сприймають кожну кривду, були властивими для Грицька в романі "Кайдашева сім"я" писателя Івана Нечуя-Левицького. Він був одним з дітей сім"ї, яка стала головним героєм роману, і протягом всієї історії відображав свою сильну волю та властиві йому почуття.