1. Хто керував Запровадженням освіти у повісті-казці Е.Т. А. Гофмана? 2. Яка була батьківщина фей та магів у творчості

  • 26
1. Хто керував "Запровадженням освіти" у повісті-казці Е.Т. А. Гофмана?
2. Яка була батьківщина фей та магів у творчості Е.Т. А. Гофмана?
3. Хто мав такий портрет, що його можна було охарактеризувати як людину у китайському стилі з беретом на голові з плюмажем?
4. Від чого походить прізвисько крихітки Цахеса Цинобер?
Любовь_3174
19
1. За запровадженням освіти у повісті-казці Е.Т. А. Гофмана керував заступник директора школи, містер Режус. Він був відомий своєю строгістю та авторитетом серед учнів.

2. Батьківщиною фей та магів у творчості Е.Т. А. Гофмана була Німеччина. Гофман народився та виріс у Конігсбергу, що належало до Пруссії, тоді це була частина Німеччини. Він також був впливовою фігурою в німецькій літературі й музиці XIX століття.

3. Портрет, що можна було охарактеризувати як людину у китайському стилі з беретом на голові з плюмажем, належав головному герою історії – Студенту. Він був таємничою особою, яка викликала інтерес і захоплення.

4. Прізвисько "Цахеса Цинобер" походить від крихітності і червоного волосся головного героя з оповідки "Лісова крихітка Цахес Цинобер". Цахес – це німецьке слово, яке означає "крихта" або "маленька частинка", а Цинобер – німецька назва червоного пігменту, який використовувався для фарбування. Таким чином, прізвисько відображає зовнішні ознаки та характер головного героя.