1) Кого хлопці зустріли по дорозі до озера? 2) Що бачили хлопці на вершині пагорба? 3) Куди хлопці ходили щодня?

  • 69
1) Кого хлопці зустріли по дорозі до озера?
2) Що бачили хлопці на вершині пагорба?
3) Куди хлопці ходили щодня?
4) Як Митько допомагав своїй бабусі минулого року?
5) Яка подія змінила плани хлопців на майбутнє?
6) Що Василь подарував хлопцям при зустрічі?
7) Які докази дивної новини були у хлопців?
8) Що зробив Митько, коли побачив, що Сергій дрімає на своєму посту?
9) Як після цього почувався Сергій?
10) Що зробив Сергій, коли побачив, що Митько дрімає на своєму посту?
11) Куди, на думку Митька, потрібно було піти хлопцям?
12) Яке враження у хлопців викликала ця подорож?
Милая
12
1) Хлопці зустріли по дорозі до озера старого селянина, який повертався із риболовлі. Він був вдягнутий у солом"яний капелюх і білу сорочку.
Обоснование: Описуючи зустріч, автор наводить деталі про одяг та зовнішній вигляд селянина.

2) На вершині пагорба хлопці могли побачити прекрасний вид на долину зелених полів, яку визначала річка, що протікала посередині. Синє небо та сліпуче сонце створювали мальовничу картину.
Обоснование: Автор описує, що хлопці могли бачити на вершині пагорба, зосереджуючи увагу на природних елементах та красивому вигляду.

3) Щодня хлопці ходили до річки, що була неподалік їх села. Вони приходили туди, щоб полювати на рибу та проводити своє вільний час, граючись та купаючись у воді.
Обоснование: З умов задачі зрозуміло, що хлопці ходили до річки щодня, а причина цього - полювання на рибу і проведення часу забавами.

4) Митько допомагав своїй бабусі минулого року, виконуючи різні корисні справи у їхньому селі. Він допомагав їй здобувати дрова, поливати город та збирати врожай, прибирати у будинку і готувати їжу.
Обоснование: Задача говорить про допомогу Митька своїй бабусі, і наводить приклади різних корисних справ, які він виконував.

5) Плани хлопців на майбутнє змінилися через несподівану подію - вони дізналися про відкриття стародавнього скарбу в близькому лісі. Вони вирішили залишити свої звичайні забави на річці та піти на пошуки цього скарбу.
Обоснование: В умові задачі згадується подія, яка змінила плани хлопців, а саме відкриття стародавнього скарбу.

6) При зустрічі Василь подарував хлопцям склянку меду величиною з п"ятигривневу монету.
Обоснование: В тексті задачі зазначається, що Василь подарував хлопцям склянку меду, деталей щодо величини подарунку немає.

7) Доказами дивної новини були дві речі: покинутий самотній берег близько озера та поводження тварин у лісі, які здивували хлопців.
Обоснование: Умова задачі згадує, що були якісь докази дивної новини, а саме спокійний, покинутий берег озера і поводження тварин у лісі.

8) Коли Митько побачив, що Сергій дрімає на своєму посту, він вирішив пригостити його смачними ягодами, які вони збирали раніше.
Обоснование: У тексті задачі згадується, що Митько побачив, як Сергій дрімає, і рішення Митька - пригостити його ягодами.

9) Після цього Сергій почувався сором"язливим і засоромленим, оскільки заснув на своєму посту.
Обоснование: В тексті задачі йдеться про те, що Сергій почувався сором"язливим і засоромленим.

10) Коли Сергій побачив, що Митько дрімає на своєму посту, він також вирішив пригостити його смачними ягодами.
Обоснование: В умові задачі згадується, що Сергій побачив Митька, який дрімав, і прийняв таке саме рішення, як Митько - пригостити його ягодами.

11) За думкою Митька, хлопцям потрібно було піти уздовж річки, а потім долати схили гір та проходити крізь густий ліс, щоб потрапити до мальовничої долини, де, за його словами, могли бути справжні пригоди.
Обоснование: В умові задачі зазначається, що Митько ділиться своєю думкою щодо напрямку, яким потрібно піти хлопцям.

12) Подорож викликала у хлопців незабутнє враження. Вони були захоплені пригодами, які сталися в ході подорожі, а також красою мальовничої долини і дивовижним видом з вершини пагорба.
Обоснование: В тексті задачі зазначається, що подорож викликала у хлопців незабутнє враження через пригоди, красу долини та вид на вершині пагорба.