1. Що бажав досягти Жульєн Сорель у своїх мріях? 2. Як розвивалися стосунки Жульєна з його родиною? Як він почувається

  • 26
1. Що бажав досягти Жульєн Сорель у своїх мріях?
2. Як розвивалися стосунки Жульєна з його родиною? Як він почувається у колі своїх близьких?
3. З якої причини Жульєн прагнув отримати кохання пані де Реналь?
4. Що підштовхнуло Жульєна до рішення стати священиком?
5. Яким був Жульєн, коли він навчався у семінарії? Які були його амбіції?
6. Яке ставлення абат Пірар мав до Жульєна?
7. Наведіть приклади того, як Жульєн Сорель ставився до Наполеона.
8. Як Жульєн потрапив до маркіза де Ла-Моля?
9. Що виявив Жульєн про паризьке суспільство?
10. Яке значення мало кохання Жульєна до пані де Реналь - чистий розрахунок чи справжня щирість?
11. Що мріяв досягти Жульєн в своїх бажаннях мати любов Матильди?
Барбос
58
1. Жульєн Сорель в своїх мріях бажав досягти вищого статусу і багатства. Він хотів вийти зі своєї початкової соціальної позиції і стати успішним, визнаним людиною. Він мріяв про те, щоб його ім"я відомо всьому суспільству і було пов"язане з великими досягненнями.

2. Стосунки Жульєна з його родиною були складними. Він відчувався відчуженим від своїх близьких і не знаходив спільної мови з батьками. Жульєн завжди відчував себе непотрібним і неповноцінним членом родини. Він був полонений бажанням отримати їхню любов і визнання, але не знаходив засобів, як досягти цього.

3. Причиною того, що Жульєн прагнув отримати кохання пані де Реналь, було його бажання вийти зі своєї соціальної позиції і врятувати свою гордість. Він вірив, що, ставши коханцем впливової жінки, він зможе отримати повагу та визнання в суспільстві. Пані де Реналь була символом багатства, престижу і статусу, які Жульєн хотів досягти.

4. Жульєна підштовхнуло до рішення стати священиком почуття внутрішньої порожнечі та неврівноваженості. Він шукав виходу зі своїх проблем і вирішив, що віра та релігія можуть заповнити його душу. Бажання змінити своє життя та знайти сенс в релігії змусили Жульєна вступити до священного ордену.

5. У семінарії Жульєн був надзвичайно пристрасним та амбітним студентом. Він віддавався навчанню з завзятістю та захопленням. Його амбіції полягали у досягненні високого статусу і визнання в релігійному світі. Він мріяв стати помічником впливового духовного лідера та розширити свої знання в релігійних справах.

6. Абат Пірар мав двоєдине відношення до Жульєна. З одного боку, він був вражений Жульєном і вбачав в ньому потенціал для стати успішним священником. Абат Пірар виявив підтримку та зацікавленість у таланті Жульєна. З іншого боку, абат виявляв контроль та маніпуляцію над Жульєном, використовуючи його для своїх власних цілей.

7. Жульєн Сорель ставився до Наполеона з глибокою повагою та захопленням. Він бачив у Наполеоні символ могутності, сили та революційного духу. Жульєн співчував Наполеонові і вірив у його плани змінити світ на краще. Ця симпатія до Наполеона була своєрідним втіленням Жульєнових власних мрій про владу та успіх.

8. Жульєн потрапив до маркіза де Ла-Моля завдяки своїй інтелектуальній спроможності та здатності проаналізувати складну ситуацію. Він виявив свої здібності перед маркізом і проявив своє розуміння політики та суспільних відносин. Це здатність Жульєна здивувала маркіза, і він запросив Жульєна до своїх коліс.

9. Перебуваючи в паризькому суспільстві, Жульєн виявив, що воно сповнене лицемірства, фальшу та корупції. Він бачив, як загальні правила й цінності суспільства не завжди співпадають з ідеалами, що вчить релігія. Жульєн був розчарований цими відкриттями і вирішив не підкорятися цим негативним впливам.

10. Кохання Жульєна до пані де Реналь мало велике значення для нього і для його внутрішнього світу. Це кохання ставило Жульєна перед важливими моральними виборами та викликами. Воно відображало Жульєнове бажання бути впевненим у своїй приналежності до щось великого і виключного, відчути в собі життєву силу та сенс. Кохання до пані де Реналь допомагало Жульєну розбиратися зі своїми емоціями та почуттями і знаходити своє місце в світі.