1. створіть поєднання числівника з іменником. 2 (керівник); 4 (голова); 5 (асистент); 3,5 (унція); 6,8 (фунт
1. створіть поєднання числівника з іменником. 2 (керівник); 4 (голова); 5 (асистент); 3,5 (унція); 6,8 (фунт); 2,7 (тиждень); 7 (лист); 6,89 (тонна); 29 (підручник); 543 (метр); 68 (аркуш); 4 (відсоток); 2,4
Якорь_6019 5
Щоб створити поєднання числівника з іменником, потрібно знати форму іменника відповідно до числівника. Давайте розглянемо кожне поєднання окремо:1. керівник. Це відповідає однині числівника "1", тому ми використовуємо форму однини іменника - "керівник".
4. голова. Це відповідає однині числівника "4", тому ми використовуємо форму однини іменника - "голова".
5. асистент. Це відповідає однині числівника "5", тому ми використовуємо форму однини іменника - "асистент".
3,5. унція. Це відповідає однині числівника "3,5", але у даному випадку наш числівник має десяткову частину. Іменники, що використовуються з десятковими числівниками, зазвичай залишаються в однині. Тому ми використовуємо форму однини іменника - "унція".
6,8. фунт. Це відповідає однині числівника "6,8", але так само має десяткову частину. У цьому випадку також використовується форма однини - "фунт".
2,7. тиждень. Це відповідає однині числівника "2,7", і в даному випадку ми також використовуємо форму однини іменника - "тиждень".
7. лист. Це відповідає однині числівника "7", тому ми використовуємо форму однини іменника - "лист".
6,89. тонна. Це відповідає однині числівника "6,89", і в даному випадку ми також використовуємо форму однини іменника - "тонна".
29. підручник. Це відповідає однині числівника "29". Однак, деякі іменники, навіть при однині числі, можуть мати різні форми. В даному випадку, форма "підручник" вважається правильною для використання з числівником "29".
543. метр. Це відповідає однині числівника "543", тому ми використовуємо форму однини іменника - "метр".
68. аркуш. Це відповідає однині числівника "68", тому використовуємо форму однини іменника - "аркуш".
4. відсоток. Це відповідає однині числівника "4", тому ми використовуємо форму однини іменника - "відсоток".
Сподіваюся, що цей розбір допоміг вам зрозуміти, як створювати поєднання числівника з іменником. Якщо у вас є ще питання, будь ласка, запитуйте!