1) У якому реченні зазначено пунктуаційну помилку? А) Я не знаю більшого горя, коли нива горить і чорніє зернина, тліє

  • 69
1) У якому реченні зазначено пунктуаційну помилку?
А) Я не знаю більшого горя, коли нива горить і чорніє зернина, тліє земля, де ромашки цвіли, і тонка тополина сохне навічно.
Б) Стоїть висока гора, зелений гай шумить, пташки співають голосно, а річечка блищить.
В) Ноги стають важкими, все тіло стає важким, вуста тріскаються від спраги, а в голові з"являються шерехи колосків, мов осипаються вони там.
Г) Я знаю, що бої відбувалися тут і вороги ламалися в цих воротах.

2) З якої кількості частин складається речення "Жити серед людей - все одно, що ходити в казковому саду, де навколо тебе найтонші"?
Борис_2247
42
1) В реченні А) я знайшов пунктуаційну помилку. Правильне речення має такий вигляд: "Я не знаю більшого горя, коли нива горить і чорніє зернина, тліє земля, де ромашки цвіли, і тонка тополина сохне навічно." В даному варіанті у реченні бракує коми між прикладками.

2) Речення "Жити серед людей - все одно, що ходити в казковому саду, де навколо тебе" складається з двох частин. Перша частина - "Жити серед людей - все одно", в якій висловлено думку про рівнозначність життя серед людей з існуванням у казковому саду. Друга частина - "що ходити в казковому саду, де навколо тебе". У цій частині висловлено порівняння життя серед людей і ходіння у казковому саду, яке показує, наскільки воно казкове і мрійне. Загалом, ці дві частини утворюють змістовне речення.