1. Усі слова в рядку є прислівниками: А. впевнено, прекрасно, деякий; Б. ледве, перед, вже використано; В. шепотом

  • 33
1. Усі слова в рядку є прислівниками: А. впевнено, прекрасно, деякий; Б. ледве, перед, вже використано; В. шепотом, іноді, один на один; Г. постійно, обоє, мирно. 2. Прислівник - це.. А. незмінна спеціальна форма дієслова; Б. самостійна частина мови, що виражає ознаку предмета; В. незмінна самостійна частина мови; Г. службова частина мови. 3. Прислівники поділяються на такі види: А. якісні, відносні, присвоєні; Б. якісні-визначальні, обставинні; В. похідні та непохідні; Г. безособові, неозначені, визначено-особові. 4. Прислівник запам"ятовується до групи: А. дій; Б. місць; В. причини.
Ryzhik
1
Задача 1. Усі слова в рядку є прислівниками:
А. впевнено, прекрасно, деякий.
Обґрунтування: Усі ці слова є прислівниками, оскільки вони вказують на спосіб дії або властивість дії. Наприклад, "впевнено" описує як саме відбувається дія, "прекрасно" передає, наскільки добре виконується дія, а "деякий" вказує на певну міру дії.

Задача 2. Прислівник - це..
Б. самостійна частина мови, що виражає ознаку предмета.
Пояснення: Прислівник - це самостійна частина мови, яка виражає ознаку дії або якості предмета. Він має незмінну форму і може виконувати різні функції у реченні. Наприклад, в реченні "Вона співає чудово", слово "чудово" виступає як прислівник, описуючи як саме вона співає.

Задача 3. Прислівники поділяються на такі види:
Б. якісні-визначальні, обставинні.
Мотивація: Прислівники поділяються на якісні-визначальні і обставинні. Якісні-визначальні прислівники дають детальну інформацію про обставини дії або якості предмета. Наприклад, "гучно", "тихо". Обставинні прислівники вказують на спосіб, час, місце або причину дії. Наприклад, "швидко", "надворі", "чому".

Задача 4. Прислівник запам"ятовується до групи:
Б. місць.
Обґрунтування: Прислівники щодо значення та морфологічних ознак поділяються на групи. Одна з таких груп це група прислівників запам"ятовування за місцем. Це такі прислівники, які вказують на місце відбуття дії або розташування предмета. Наприклад, "тут", "там", "посередині". Тому прислівник запам"ятовується до групи місць.