1) Вказати речення з правильно розставленими розділовими знаками. Чи, може, ти, відбігши від повсякденних клопотів

  • 31
1) Вказати речення з правильно розставленими розділовими знаками. Чи, може, ти, відбігши від повсякденних клопотів, розгорнеш книжку і почнеш читати?
2) Може б, трапитися так, що батий зламає собі карк?
3) В чи скорий хід спирав нам дух у грудях, чи може, вітер розносив по полю від уст відірвані, украдені слова?
4) Може й, та сосна була нащадком тих реліктових велетів, на яких виводили пташенят страхітливі птеродактилі?
Yaguar_8841
34
1) Речення з правильно розставленими розділовими знаками: "Чи, може, ти, відбігши від повсякденних клопотів, розгорнеш книжку і почнеш читати?"
При поставленні розділових знаків перед слівцями "може" і "відбігши" враховано їх роль у реченні, а також збережено логічний контекст.

2) Речення з правильно розставленими розділовими знаками: "Може б, трапитися так, що батий зламає собі карк?"
Розділові знаки перед словами "б", "так" і "що" відокремлюють умову в даному реченні.

3) Речення з правильно розставленими розділовими знаками: "В чи скорий хід спирав нам дух у грудях, чи може, вітер розносив по полю від уст відірвані, украдені слова?"
У цьому реченні розділові знаки перед словами "чи", "чи може" та "від уст" відокремлюють умови і допомагають утримати логічну цілісність речення.

4) Речення з правильно розставленими розділовими знаками: "Може й, та сосна була нащадком тих реліктових велетів, на яких виводили пташенят страхітливі птеродактилі?"
У цьому реченні розділові знаки перед словами "Може й", "та" та використання коми перед словом "на яких" допомагають структурувати висловлювання і зробити його більш зрозумілим.