1) Всі слова в рядку мають багатозначне значення: а. пливти рукав аркуш б. летіти чистий буквар в. світлий гніздо гілка
1) Всі слова в рядку мають багатозначне значення: а. пливти рукав аркуш б. летіти чистий буквар в. світлий гніздо гілка г. зайчик суниця бабуся 2) Суфікс "ськ" буде мати прикметники, утворені від наступних слів: а. ескімосний панський Андріапольський б. рижий варяжський бузький в. громадський дакінський кавказький г. збаразький французький тенісний 3) Знайдіть речення з підрядним зв"язком прилягання: а. Прийшли швидко, відповідає думаю, в театр б. Темне волосся, річка Дніпро, вітер з поля в. Довга зима, прийди, гарна відповідь г. Відповідь думаю, гарна, прийшли швидко 4) Я рушив прямо в поле, долучившись до урочистостей
Эмилия 13
1) Всі слова в рядку мають багатозначне значення:а) Слово "пливти" може означати дві різні дії: рухатися по воді (наприклад, пливти по річці) або знаходитися у розпливчастому стані (наприклад, очі пливли в слізях).
Слово "рукав" також має кілька значень. Це може бути частина одягу (наприклад, рукав футболки), або згори від суконь, де вони збільшуються коли віддають на дневеро.
"Аркуш" може означати окремий штатний аркуш паперу або лист, де зберігається більше інформації, або може бути шматок паперу (наприклад, папірця)
б) "Летіти" - це рух у повітрі (наприклад, птах летить) або виконувати дію швидко чи з великою швидкістю (наприклад, час летить швидко).
"Чистий" може мати значення повністю вільний від бруду або бездоганний.
"Буквар" має два значення: перший підручник для навчання читання, або може мають значення деяких специфічних цифр.
в) "Світлий" - об"єкт, який випромінює світло або має яскравий колір, а також щось, що є розумним або мудрим.
"Гніздо" може бути місцем проживання птахів або рослин, а також згори Галини.
"Гілка" - це частина дерева або іншого рослинного організму, а також родичем.
г) "Зайчик" - маленька тварина з вухами або зовнішнім виглядом зайця або також термін, що позначає акт злочинності.
"Суниця" - це ягода, але також це може мати значення дивний або сумний.
"Бабуся" - це старша жінка, яка є бабусею або служить дуже старий.
2) Суфікс "ськ" буде мати прикметники, утворені від наступних слів:
а) "Ескімос" - народ, який живе в Арктиці або його стосується, з точки зору ескімосів. "Панський" - відносячись до панів або панів.
"Андріапольський" - такий, що відноситься до міста Андріаполь або різних його аспектів.
б) "Рижий" - забарвлення волосся або хвоста, який має рижий колір.
"Варяжський" - відносячись до варягів, "варяг" це військова сила. "Бузький" - відносячись до річки Буг або місця, що перебуває якимось способом у справі Бугу.
в) "Громадський" - відносячись до громади або суспільства, а також "громада" яка має аспект громада. "Дакінський" - відносячись до закону що править Дакіна. "Кавказький" - відносячись до нагір"я Кавказ або різних аспектів цих нагір"їв.
г) "Збаразький" - відносячись до міста Збаражу або різних аспектів цього міста.
"Французький" - відносячись до людей або культури Франції. "Тенісний" - відносячись до гри у теніс або різних аспектів цієї гри.
3) Знайдіть речення з підрядним зв"язком прилягання:
а) "Прийшли швидко, відповідає думаю, в театр" - це речення містить підрядний зв"язок прилягання, оскільки "відповідає думаю" є розмежуванням до "прийшли швидко, в театр".
б) "Темне волосся, річка Дніпро, вітер з поля" - це речення також містить підрядний зв"язок прилягання, оскільки "річка Дніпро" і "вітер з поля" є розмежуванням до "темне волосся".
в) "Довга зима, прийди, гарна відповідь" - в цьому реченні також присутній підрядний зв"язок прилягання, оскільки "прийди" є розмежуванням до "довга зима", а "гарна відповідь" є розмежуванням до "довга зима".
г) "Відповідь думаю, гарна, прийшли швидко" - у цьому реченні є присутній підрядний зв"язок прилягання, оскільки "гарна" є розмежуванням до "відповідь думаю", а "прийшли швидко" є розмежуванням до "відповідь думаю".
4) Я рушив прямо в поле - це вислів містить дію, де автор поїхав в поле туди прямо.