1. Як називають Івана Нечуя-Левицького? А. Хто є алхіміком мудрих слів ? Б. Хто має усеобіймаюче око України ? В

  • 59
1. Як називають Івана Нечуя-Левицького? А. Хто є "алхіміком мудрих слів"? Б. Хто має "усеобіймаюче око України"? В. Хто є "імператором залізних строф"? Г. Хто має "солов’їне серце України"? Д. Хто є "витязем молодої української поезії"?

2. Який жанр твору Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім’я"? А. Яким можна визначити "Кайдашеву сім’ю" як реалістичну соціально-психологічну повість? Б. Як можна визначити "Кайдашеву сім’ю" як історичний роман? В. Яким жанром є "Кайдашева сім’я" як роман-хроніка? Г. Яким можна визначити "Кайдашеву сім’ю" як реалістичну соціально-побутову повість? Д. Яким можна визначити "Кайдашеву сім’ю" як соціально-психологічний роман?

3. Де відбувалися події, зображені у творі І. Нечуя-Левицького "Кайдашева сім’я"?
Sladkiy_Angel_3225
18
1. Іван Нечуя-Левицький був відомий письменник, поет, критик та перекладач. Він є відомим письменником-реалістом, який прославився своїми літературними творами, що піднесли українську літературу на вищий рівень.

А. "Алхіміком мудрих слів" - це значення, яке надається Івану Нечуєві-Левицькому за його вміння використовувати слова, щоб передати глибокі почуття та емоції.

Б. "Усеобіймаюче око України" - це художній вираз, який використовується для опису унікального погляду Івана Нечуя-Левицького на українську дійсність та культуру.

В. "Імператор залізних строф" - це метафоричне висловлювання, яке підкреслює вправність та майстерність Івана Нечуя-Левицького в поетичному мистецтві.

Г. "Солов’їне серце України" - це прізвисько, яке надано Івану Нечуеві-Левицькому за його здатність передавати красу та глибину української поезії, як соловей своїм співом.

Д. "Витязь молодої української поезії" - це високе визнання Івана Нечуя-Левицького як визначної постаті в розвитку української поезії, особливо серед молодого покоління.

2. "Кайдашева сім"я" - це повість, написана Іваном Нечуєм-Левицьким. Вона є одним із найвідоміших його творів, який прославив письменника.

А. "Кайдашева сім"я" можна визначити як реалістичну соціально-психологічну повість. У творі, автор використовує реалістичний стиль, щоб описати життя в селі, подати реальні проблеми людей та їх внутрішній світ.

Б. "Кайдашева сім"я" не можна визначити як історичний роман, оскільки він не має прямого зв"язку з історичними подіями чи персонажами.

В. "Кайдашева сім"я" відноситься до жанру роман-хроніки, оскільки автор описує низку подій та ситуацій в реалістичній послідовності.

Г. "Кайдашева сім"я" можна визначити як реалістичну соціально-побутову повість. В ній автор звертається до побутових та соціальних проблем народу, розкриває характери героїв та їхні взаємини у реальному суспільстві. Допоміжну роль використовують модерні технології.