1) Яка з давніх європейських держав вважається батьківщиною слов янської абетки? 2) Де знайшли притулок вигнанці учні

  • 20
1) Яка з давніх європейських держав вважається батьківщиною слов"янської абетки?
2) Де знайшли притулок вигнанці учні Кирила і Мефодія?
3) Яку місію продовжили брати Кирил і Мефодій?
4) Що є писемністю для людини?
5) Якими мають бути очі людини згідно з текстом?
6) Що потрібно знати для того, щоб бути проникливим?
Петровна_2566
26
1) Батьківщиною слов"янської абетки вважається давня держава Болгарія. Саме тут була створена Глаголиця, перша абетка для запису слов"янських мов. Глаголиця була створена у 9 столітті монахом Кирилом. Вона витіснила рунічну абетку і стала основою для розвитку писемності серед слов"янських народів.

2) Вигнанці учні Кирила і Мефодія знайшли притулок у Великоморавському князівстві, що розташовувалося на території сучасної Словаччини та Чехії. Там їм була надана підтримка і можливість вести свою місію поширення християнства та слов"янської писемності.

3) Брати Кирил і Мефодій продовжили місію поширення християнської віри серед слов"янських народів та створення абетки, яка дозволяла записувати слов"янські мови. Вони переклали релігійні тексті від грецької мови на оригінальну мову слов"янських народів - старослов"янську.

4) Писемність є важливим засобом комунікації для людини. Вона дозволяє зберігати і передавати інформацію, спілкуватися на відстані та фіксувати знання. Завдяки письму людина може залишити слід своєї думки на папері і зберегти його для майбутніх поколінь.

5) Згідно з текстом, очі людини мають бути проникливими. Це означає, що очі людини повинні виявляти глибоке розуміння, спостережливість та здатність проникати в суть речей. Проникливі очі допомагають людині досягати успіху у спілкуванні та отримувати більше інформації з оточуючого світу.

6) Для того, щоб бути проникливим, потрібно мати розумові якості та компетенції. Перш за все, це включає широкі знання в різних галузях, здатність аналізувати і синтезувати інформацію, критичне мислення, логічність та творчість. Прониклива людина завжди прагне розширювати свій кругозір і здатна бачити глибше та далі за очевидні речі.