1. Які риси творчості поетів-шістдесятників не є типовими? 2. За кого Олесь Гончар назвав витязем молодої української

  • 68
1. Які риси творчості поетів-шістдесятників не є типовими?
2. За кого Олесь Гончар назвав "витязем молодої української поезії"?
3. Якого поета-пісняра визнано неперевершеним у своїй славі?
4. Який розділ роману є найбільшим і центральним за змістом, в якому образ широко розкритий?
Fontan_9656
58
1. Риси творчості поетів-шістдесятників є досить характерними для даної поетичної спільноти. Однак, серед цих характеристик, можна виокремити риси, які не є типовими:

- Відмова від класичних форм. Поети-шістдесятники відмовлялися від традиційних стилістичних правил, форм і метрики в поезії. Однак, деякі поети не абсолютно відмовилися від класики і використовували її елементи.

- Відмова від романтики. Багато поетів-шістдесятників були скептичними щодо романтичної поезії. Вони намагалися відобразити життя таким, як воно є, без утопій, екстатичних епітетів та емоційної зайвості.

2. Олесь Гончар назвав Михайла Стельмаха "витязем молодої української поезії". Михайло Стельмах був відомим поетом, письменником і громадським діячем. Він активно пропагував українську мову і культуру, писав поезію народною мовою, що знайшло велике визнання серед читачів.

3. Неперевершеним у своїй славі поетом-піснярем визнано Володимира Івасюка. Він був популярним співаком і композитором, його пісні виконувалися й виконуються великою кількістю артистів різних поколінь.

4. У романі є розділ, який є найбільшим і центральним за змістом, а сам образ широко розкритий. Прошу уточнити назву роману та образ, про який мова йде, щоб я міг дати більш детальну відповідь.