1. Які з наведених ознак не є характерними для художнього стилю? а точність, логічність, стислість; б образність

  • 16
1. Які з наведених ознак не є характерними для художнього стилю? а точність, логічність, стислість; б образність, піднесеність; в застосування художньо-виражальних засобів; г використання слів у переносному значенні.
2. Оберіть серед наведених форм дієслова дієприслівники. а прив’язано, вимите, пройдено; б прив’язавши, вимивши, пройшовши; в прив’язав, вимив, пройшов; г прив’язаний, вимитий, пройдений.
3. В якому з рядків одну літеру н слід писати в усіх словах? а підпереза (н, нн)а, ра (н, нн)ій, скля (н, нн)ий; б опрацьована (н, нн)ий, виконана (н, нн)ий, попідти (н, нн)ю; в оспівана (н, нн)ий, випечена (н, нн)ий.
Ameliya_1825
29
1. Художній стиль характеризується образністю, піднесеністю та застосуванням художньо-виражальних засобів. Точність, логічність і стислість не є характерними ознаками для художнього стилю. Оскільки передбачається вибір однієї невідповідної ознаки, відповідь на це запитання - а) точність, логічність, стислість.

2. Дієприслівник - це форма дієслова, яка використовується для вираження дії разом з додатковим значенням (часу, мети тощо). Серед наведених форм дієслова найбільш відповідають дієприслівники варіанти г) прив’язаний, вимитий, пройдений.

3. У рядку а н слід писати в усіх словах. Правопис н у цих словах не залежить від звуку, а є сталою правилом правопису. Отже, відповідь на це запитання - а) підперезання, рясній, скляний.