1. Які з нижчеперелічених ознак відсутні у фольклорних творах: а письмовість; б індивідуальність; в імовірний автор
1. Які з нижчеперелічених ознак відсутні у фольклорних творах: а письмовість; б індивідуальність; в імовірний автор; г особиста позиція. 2. Яким видом народних пісень можна віднести пісні про кохання: а суспільно-побутових; б родинних-побутових; в весільних; г козацьких. 3. Подіями, які стали історичною основою "Слова про похід Ігорів", були події а 1648 року б 1569 року в 1240 року г 1185 року. 4. Жанр українського фольклору з нерівномірним віршем, відсутністю строф, який у більшості випадків має заспів (заплачка), розповідь і кінцівку (славослов"я), і виконується на і гра на кобзі, лірі чи бандурі, -
Anastasiya 53
1. Ответ: В. У фольклорних творах відсутня індивідуальність.Фольклорні твори - це народні твори масового походження, передавані з покоління в покоління. Основна особливість фольклору полягає в тому, що він відображає колективну свідомість народу, а не індивідуальні почуття або ідеї окремої людини. Тому в фольклорних творах немає індивідуальності автора.
2. Ответ: А. Пісні про кохання можна віднести до суспільно-побутових народних пісень.
Суспільно-побутові пісні відображають різні аспекти життя народу, включаючи його стосунки, почуття та емоції. Пісні про кохання є одним із важливих жанрів українського фольклору, які відображають почуття закоханих людей.
3. Ответ: Г. Подіями, які стали історичною основою "Слова про похід Ігорів", були події 1185 року.
"Слово про похід Ігорів" - це літературний пам"ятник київської Русі, який описує події давньоруського періоду. Основою для цього твору послужили події, які сталися в 1185 році - часів доби князя Ігоря Святославича.
4. Ответ: Український фольклор має жанр "дума".
"Дума" - це жанр українського фольклору, який характеризується нерівномірним віршем, відсутністю строф та має специфічну будову, яка включає заспів (заплачку), розповідь та кінцівку (славослов"я). Думи зазвичай виконувалися під гру на кобзі, лірі або інших музичних інструментах.