1. Який день був заповнений піснями жайворонків? 2. Які акації будуть цвісти в жагучих місячних ночах? а. В якому

  • 39
1. Який день був заповнений піснями жайворонків?
2. Які акації будуть цвісти в жагучих місячних ночах?
а. В якому реченні є простий дієслівний присудок?
б. В якому реченні є складений іменний присудок?
в. В якому реченні є складений дієслівний присудок?
Putnik_Po_Vremeni_6972
29
1. День, заповнений піснями жайворонків, народжується весною, коли природа оживає після довгої зимової сплячки. Цей день припадає на той момент, коли жайворонки повертаються зі своїх зимових місць перебування і починають співати в небо. Вони займаються цим протягом усього дня, а особливо активні вони бувають вранці та ввечері. Пісні жайворонків наповнюють повітря неймовірною красою та мелодійністю, даруючи нам радість та відчуття легкості.

2. Акації, які будуть цвісти в жагучих місячних ночах, відносяться до видів цвітіння, які зазвичай спостерігаються влітку. Жагучі місячні ночі є чудовим часом для спостереження квітучих рослин, оскільки місяць освітлює нічне небо, атмосфера набуває особливого романтичного настрою, і навколишнє середовище засипається світлом. Акації, завдяки своїм яскравим і духмяним квіткам, надають ночному пейзажу ще більшого вишуканого вигляду і приваблюють багато комах та нічних птахів.

а. Простий дієслівний присудок - це такий присудок, який складається з одного дієслова. У реченні "Жайворонок співає" є простий дієслівний присудок, оскільки в ньому є тільки одне дієслово "співає", яке виражає дію.

б. Складений іменний присудок - це такий присудок, який складається з двох і більше слів (іменників або займенників). У реченні "Квіти акації є надзвичайно красивими" є складений іменний присудок, оскільки в ньому є два іменники "квіти" і "акації", які разом утворюють присудок.

в. Складений дієслівний присудок - це такий присудок, який складається з двох і більше дієслів. У реченні "Жайворонок поспішно зійшов на землю і зник у траві" є складений дієслівний присудок, оскільки в ньому є два дієслова "зійшов" і "зник", які разом утворюють присудок.