1. Якого жанру належить твір М. Вінграновського “Сіроманець”: А) оповідання; Б) легенда; В) повість; Г) казка
1. Якого жанру належить твір М. Вінграновського “Сіроманець”: А) оповідання; Б) легенда; В) повість; Г) казка. 2. Як звати головного героя твору М. Вінграновського “Сіроманець”: А) Сашко; Б) Олесь; В) Федько; Г) Андрійко. 3. Яким був стиль життя Сіроманця в однойменному творі М. Вінграновського: А) полювання; Б) ведення зграї; В) відчуженість; Г) приховування. 4. На кого вовк чекав у засідці? А) коня з вершником; Б) зграю; В) мисливців; Г) мандрівників. 5. Що сталося після зустрічі Чепіжного із Сіроманцем? А) дітям заборонили ходити до лісу; Б) селяни оточили вовка.
Мартышка 14
Конечно, вот подробные ответы на заданные вопросы:1. Якого жанру належить твір М. Вінграновського “Сіроманець”: В) повість. Этот ответ обоснован тем, что повість - це довший за обсягом, ніж повість, художній твір, про різні життєві пригоди та події.
2. Як звати головного героя твору М. Вінграновського “Сіроманець”: А) Сашко. Так как в повести "Сіроманець" головного героя звали Сашко, а не Олесь, Федько или Андрійко.
3. Яким був стиль життя Сіроманця в однойменному творі М. Вінграновського: Б) ведення зграї. В творі Сіроманець, головний герой вела зграю вовків, що й був його стилем життя.
4. На кого вовк чекав у засідці? А) коня з вершником. У засідці вовк чекав саме коня з вершником, а не зграю, мисливців чи мандрівників.
5. Що сталося після зустрічі Чепіжного із Сіроманцем? Б) селяни оточили вовка. Після зустрічі Чепіжного із Сіроманцем селяни оточили вовка, а не дітям заборонили ходити до лісу.