1. З’ясуйте, які були основні мотиви, з яких Будда вирішив рятувати Кандату? 2. Чи достатньо виконати одну добру справу
1. З’ясуйте, які були основні мотиви, з яких Будда вирішив рятувати Кандату?
2. Чи достатньо виконати одну добру справу людині, щоб вибратися з пекла? (Застосовуючи такий метод, як "Прес": Вважаю.. Тому, що... Наприклад... Таким чином...)
2. Чи достатньо виконати одну добру справу людині, щоб вибратися з пекла? (Застосовуючи такий метод, як "Прес": Вважаю.. Тому, що... Наприклад... Таким чином...)
Звезда 7
1. Основними мотивами, з яких Будда вирішив рятувати Кандату були співчуття та бажання звільнити людей від страждань. Будда бачив, що людство піддається багатьом негативним впливам, таким як постійне переживання, невдоволення, конфлікти, і перебуває у пастці циклу відновлення народження і смерті, від якого важко вийти. Вирішивши рятувати Кандату, Будда бажав зрозуміти першопричини страждань людей і навчити їх шляхам до звільнення від цього стану.2. Виконання однієї доброї справи не є достатнім умовою для вибуття з пекла, оскільки в буддизмі вірять в карму і закон причинно-наслідкової залежності. Дії людини мають наслідки, які можуть бути як позитивними, так і негативними. Виконання добрих справ може кардинально змінити карму, але воно не забезпечує автоматичного визволення з пекла.
Для вибуття з пекла і досягнення освіченості, людина повинна розвивати свою мудрість і духовний потенціал, виконувати багато добрих справ, бути співчутливою та допомагати іншим. Важливо постійно працювати над гармонізацією свого розуму, емоцій та вчинків. Тільки таким чином людина може звільнитися від пекельного циклу народження і смерті. Будда це переконливо продемонстрував своїм прикладом і проповіддю.
Застосовуючи метод "Прес", вважаю, що вирішення задачі полягає у виявленні основних мотивів Будди та пошукові причини, чому одна добра справа не достатня для вибуття з пекла. Це може бути пояснено тим, що в бувдизмі вірять в карму і необхідність розвитку духовного потенціалу та будівництва насамперед мудрості і підтримання моральних норм.