1. За що скаржилася бідна ліза селянка? 2. Які емоції викликає опис сина бідної жінки у читача? 3. Як ставилася мати

  • 4
1. За що скаржилася бідна ліза селянка?
2. Які емоції викликає опис сина бідної жінки у читача?
3. Як ставилася мати до Цахеса і чому?
4. Чому фея Рожабельверде вирішила допомогти нещасному і яким чином?
5. Опишіть стан і почуття селянки після пробудження.
6. Чому пастор вирішив усиновити Цахеса?
7. Які зміни сталися в князівстві після того, як Пафнутій прийшов до влади?
8. Хто став радником князя і з якої причини?
9. Що означало впровадження освіти в князівстві?
10. Як фея Рожабельверде стала наставницею притулку для дівчаток-сиріт?
Солнечный_Пирог_3744
45
1. Бідна Ліза селянка скаржилася на неналежні умови життя, важку й непевну працю, недостатність харчування та відсутність можливості забезпечити пристойне майбутнє для себе та своєї родини.

2. Опис сина бідної жінки викликає в читача співчуття, розчарування та обурення. Сина зображено як безсилого, худого та голодного, що нагадує про безжалісність життя бідних людей та соціальну нерівність.

3. Мати ставилася до Цахеса з любов"ю та турботою. Вона розуміла, що син ніколи не зможе мати повноцінне життя через бідність та обставини. Тому вона сподівалася, що Цахес буде мати кращу долю, якщо його усиновить пастор.

4. Фея Рожабельверде вирішила допомогти Цахесу через жалість до нещасного стану хлопчика та його матері. Вона використала свою магію, щоб перетворити Цахеса на прекрасного і сильного хлопчика, здатного подолати життєві труднощі.

5. Селянка почувалася здивованою та засмученою після пробудження. Вона не могла повірити, що її син став таким красивим і здоровим хлопчиком. З одного боку, вона радувалася за свого сина, але з іншого боку, вона відчувала сум за його втратою як рідної дитини.

6. Пастор вирішив усиновити Цахеса, оскільки бачив у ньому потенціал та бажання учитися. Він розумів, що добра освіта може надати хлопчикові можливість змінити своє життя та стати успішною людиною.

7. Після того, як Пафнутій прийшов до влади, в князівстві сталися значні зміни. Була запроваджена справедливіша система оподаткування, зростала увага до потреб бідних та знедолених. Князівство стало більш процвітаючим і рівним, зменшилася соціальна нерівність.

8. Новим радником князя став Федір Михайлович. Він був висококваліфікованим фахівцем у сфері економіки та соціальних наук. Його знання та досвід допомогли князю зробити правильні рішення щодо політики, економіки та соціального розвитку.

9. Впровадження освіти в князівстві означало можливість отримати освіту всім людям, незалежно від їхнього соціального статусу. Це розширило можливості для людей з низьким походженням та дало їм шанс на кращу майбутню кар"єру та якісне життя.

10. Фея Рожабельверде стала наставницею притулку для дівчаток-сиріт, оскільки відчувала сильну потребу допомогти тим, хто був у скрутних обставинах, особливо дітям. Вона навчала дівчаток різним корисним навичкам, надавала їм освіту та підтримку, щоб вони могли вирости в сильних та незалежних жінок.