19) Яким чином Копач втрутився в спробу Калитки побити Параску? 20) Що пригадалося Парасці з її молодості? 21) У якій

  • 26
19) Яким чином Копач втрутився в спробу Калитки побити Параску?
20) Що пригадалося Парасці з її молодості?
21) У якій сцені другого акту відбулася розмова між Герасимом і Савкою про обмін фальшивих грошей в казначействі?
32) Хто був першим, хто довідався про те, як Калитка був ошуканий?
33) Як Копач називав робітників?
Котэ
52
19) Копач втрутився в спробу Калитки побити Параску, використовуючи хитрість. В сцені, що описана в романі, Копач помітив Калитку, який збирався напасти на Параску, і розумів, що це неправильно. Замість того, щоб просто перешкодити Калитці, Копач вирішив діяти абсолютно по-іншому. Він створив ситуацію, щоб вперше Калитка заговорив з Параскою і переконав його, що вона хороша та чесна людина. Це було неймовірно важливо для Параски, оскільки вона була засмучена поганим ставленням інших людей до неї.

20) Коли Парасці нагадалося її молодого віку, їй пригадалась гарна спогад про її батьків, які цілу ніч чекали на неї, коли вона самотужки пропливала річку. Цей епізод символічний, оскільки показує силу духу та мужність Параски ще з її юності. Вона виявила нестримний потяг до волі та свободи, і це було важливим моментом у формуванні її характеру.

21) Розмова між Герасимом і Савкою про обмін фальшивих грошей в казначействі відбулася в сцені, де Герасим пояснює Савці свої плани. Він розповідає про те, як вони зможуть отримати суму грошей, яка потрібна їм у занадто короткі терміни для справжнього грошового обміну. Герасим пропонує обмінувати фальшиві гроші, які вони отримали раніше в результаті своїх шахрайських дій, на справжні гроші в казначействі. Це дозволить їм отримати потрібну суму, не викриваючи себе.

32) Першим, хто довідався про ошукання Калиткою, був Копач. Під час їх зустрічі і розмови, Копач помітив підозрілу поведінку Калитки, яка приховувала певні факти від інших людей. В той момент Копач виявив свою спостережливість та відвернутість від справи. Він зрозумів, що Калитка зіграє з Параскою та намагається домогтися своїх цілей шахрайським способом.

33) Копач називав робітників зневажливими прізвиськами, які висміювали їх становище. Він їх називав "невидимими", "нищими" та "пасічниками". Такі вислови були частиною Копачівського діалекту та його ставлення до робітників, яке відображало його нерозуміння та байдужість до їх проблем.