2) Які недоліки епохи Вікторіанського періоду проявилися в романі Аліса в Країні Див ? 3) Які англійські традиції було

  • 35
2) Які недоліки епохи "Вікторіанського" періоду проявилися в романі "Аліса в Країні Див"?

3) Які англійські традиції було відтворено у повісті-казці "Аліса в Країні Див"?

4) Які англійські прислів"я було використано для створення образів персонажів у творі?

5) Як можна охарактеризувати головного героя, Алісу?

6) Наведіть приклади гри слів і виразів у романі.

7) Що, на вашу думку, привертає увагу дітей різних поколінь до цієї книжки?
Pugayuschaya_Zmeya
61
2) В романі "Аліса в Країні Див" можна помітити кілька недоліків, пов"язаних з "Вікторіанським" періодом. Перш за все, можна зазначити консервативність і обмеженість суспільства того часу, яка відображена в розповіді. Вікторіанська епоха відома своїми строгими моральними нормами, суворими конвенціями та соціальними стандартами. Це веде до певних проблем у випадку Аліси, оскільки вона виявляється незвичайною і не вписується в уявлення вікторіанського суспільства про "правильність".

3) У повісті-казці "Аліса в Країні Див" багато елементів традиційної англійської культури і традицій. Один з них - чайна вечеря, яка є символом британської традиції. У романі зображено сцену з чайною вечерею, де Аліса долучається до цього соціального обряду. Також в книзі згадується англійська гра в крокет, що є ще однією відтвореною традицією. Крокет - це класична англійська іграшка, що є популярною серед дітей і дорослих у Великобританії.

4) У творі "Аліса в Країні Див" автор Льюїс Керролл використав декілька англійських прислів"їв для створення образів персонажів. Один з них - "Час розправить крила", що описує білий кролик, який постійно спішить і завжди в гонитві за часом. Цей образ символізує важливість часу в вікторіанському суспільстві. Іншим прикладом є використання прислів"я "Коли голова обертається, усе обертається", яке пояснює акселераційну непередбачуваність і сюрреалістичний світ Країни Див.

5) Головна героїня, Аліса, може бути охарактеризована як цікава, смілива та незалежна особистість. Вона завжди прагне розгадати загадкові ситуації, досліджувати світ навколо себе і не боїться викликати традиційні уявлення в своєму середовищі. Аліса володіє незалежним духом і не підкоряється жорстким стереотипам вікторіанського суспільства. Вона представляє молоду, допитливу особистість, яка не боїться висловлювати свої думки і виходити за рамки настроїв оточуючих її людей.

6) У романі "Аліса в Країні Див" є багато гри слів і виразів. Один з найвідоміших прикладів - фраза Чешира-Кота "Ми тут всі помешканці, Аліса, це лише питання розмірів". Ця фраза має подвійне значення, оскільки вона вказує на розмір тварин у країні Див, але також може вказувати на відносність реальності і фантазії.

7) Що стосується привабливості цієї книжки для дітей різних поколінь, то можна виділити кілька причин. По-перше, "Аліса в Країні Див" пропонує захоплюючий світ пригод, де все можливо. Дітям сподобається бути частиною цього фантастичного світу і роздумувати про те, що можна зустріти наступним. По-друге, книга багата на психологічні символи, гри слів і глибоких думок. Діти можуть знайти щось нове кожного разу, коли перечитують роман і якщо їм цікаво зануритися у філософський підтекст. В цілому, "Аліса в Країні Див" привертає увагу дітей своєю цікавою історією, яка залишає багато місця для уяви й коментування.