2. З якими іменниками можуть поєднуватися такі слова як властивий , характерний , сповнений , оснований , заснований

  • 31
2. З якими іменниками можуть поєднуватися такі слова як "властивий", "характерний", "сповнений", "оснований", "заснований", "дорівнювати", "торкатися", "доторкатися", "потребувати", "наслідувати", "пробачити", "завдавати"? Запишіть отримані словосполучення.

3. Внесіть кілька виправлень у подані речення, обґрунтуйте зміни. Більшість навчальних закладів починають заняття о 8 годині. Ректор університету приймає у середу з 15 до 18 години. Семеро учасників конкурсу отримали грошову премію. Відправила свою заявку про бажання прийняти участь у експерименті на вказану адресу. Раніше
Veselyy_Kloun
65
2. Вот словосочетания, в которых могут использоваться указанные слова:

- властивий + іменник (например, властивість)
- характерний + іменник (например, характеристика)
- сповнений + іменник (например, сповнений надією)
- оснований + іменник (например, оснований на фактах)
- заснований + іменник (например, заснований на дослідженнях)
- дорівнювати + іменник (например, дорівнювати сумі)
- торкатися + іменник (например, торкатися проблем)
- доторкатися + іменник (например, доторкатися теми)
- потребувати + іменник (например, потребувати допомоги)
- наслідувати + іменник (например, наслідувати стиль)
- пробачити + іменник (например, пробачити помилку)
- завдавати + іменник (например, завдавати шкоди)

3. Внесем несколько изменений в предложения:

- Більшість навчальних закладів починають заняття о 8 годині. (Исправление: Більшість навчальних закладів починає заняття о 8 годині. Объяснение: В данном случае используется настоящее время, так как мы говорим о повторяющемся действии.)
- Ректор університету приймає у середу з 15 до 18 години. (Исправление: Ректор університету приймає у середу з 15-ї до 18-ї години. Объяснение: Для обозначения часа используется слово "година" в женском роде в родительном падеже.)
- Семеро учасників конкурсу отримали грошову премію. (Исправление: Семеро учасників конкурсу отримали грошові премії. Объяснение: Для обозначения множественного числа используется слово "премія" во множественном числе.)
- Відправила свою заявку про бажання прийняти участь у експерименті на вказану адресу. (Исправление: Відправила свою заявку про бажання прийняти участь у експерименті за вказаною адресою. Объяснение: В данном случае используется предлог "за", так как мы говорим о направлении движения к адресу.)