8. Чому Пилат засудив на смерть Ісуса, хоча знаходився впевнений у його безвинності? Згідно з Євангелієм, хто несе

  • 52
8. Чому Пилат засудив на смерть Ісуса, хоча знаходився впевнений у його безвинності? Згідно з Євангелієм, хто несе відповідальність за смерть Христа?

9. Як Євангеліє описує процес розп"яття? Яка причина того, що хрест став символом християнства?
Морозный_Король
56
8. Пилат засудив Ісуса на смерть, хоча знаходився впевнений у його безвинності, згідно з Евангелієм, зокрема зафіксованим у Євангелії від Матфея (Мт. 27: 24-26). Він узяв водиці та вмився перед народом та сказав, що він невинний від крові Ісуса. Але все життя для нього було поставлено на карту. Ситуація була складною і політично напруженою, оскільки Пилат перебував під впливом римської імперії та мусив забезпечити порядок у іерусалимській провінції.

Політичне тискурупчення з боку влиятельних іудейських духовників (фарисеїв та персів) було надзвичайно сильним. Вони активно спонукали Пилата до винесення суворого вироку навіть проти власної совести. Жертвою такої політичної гри став Ісус.

За смерть Христа згідно з Євангелієм несуть відповідальність не тільки Пилат, але й юдеї, які вимагали розп"яття Ісуса. У Євангелії від Матфея згадується, що народ вимагав, аби на Ісуса було покладено кров, і їх переконали, ніби це кров буде на них і на їхніх дітях (Мт. 27: 25). Таким чином, народ також несе відповідальність за смерть Ісуса згідно з Євангелієм.

9. Євангеліє описує процес розп"яття Ісуса як дуже жорстокий та болісний. По-перше, Ісуса було побито і покрили вогнеборцями з шерсті. Потім його наклали на кілій, дерев"яну стовпчасту конструкцію, на якій розп"яли його руки. Йому також закріпили ноги шпилями та прикріпили голову короною з тереном, що імітувала вінок з терену.

Цей страшний метод кари був використаний римськими владарями для виконання страти над найважчими злочинцями. Розп"яття було суворим і покаралиським методом страти для тяжких злочинців, яке завдавало сильного болю та покарання.

Протягом століть, після смерті Христа, хрест став символом християнства. Після його воскресіння християни почали використовувати хрест як символ відкриття нового життя, відпущення гріхів та надії на вічне спасіння. Хрест став символом жертви Христа, його любові та жертовності. Він також став знаком єднання для християнської громади. Спираючись на учення Христа, хрест став історичним та духовним символом християнства з його грудним мес(p.s. "х")нцем до сьогоднішніх днів.