Було відзначено пунктуаційну помилку у реченні, коли він подивився на чисту пелену снігу. Потім він написав пальцем
Було відзначено пунктуаційну помилку у реченні, коли він подивився на чисту пелену снігу. Потім він написав пальцем великими літерами: "судив і присуд виконав я - Григорій Многогрішний. А що стосується - цього пса він сам знає". Тоді громада гучно загула: - "Вона визнала свій злочин публічно!" В "веди нас, Василю, до пана", - каже полковник з шрамом. - "Де він?". Матір довго мовчить, потім задихається і каже: "Вона кохала твого батька. А ти схожий на нього...". Д "Маю голос", - каже лицар, - "але не розумію віршування...".
Volshebnik 26
В данном тексте есть несколько пунктуационных ошибок. Разберем их по порядку, чтобы ответ был максимально понятен.1. В предложении "коли він подивився на чисту пелену снігу" необходимо поставить запятую после слова "снігу", чтобы отделить придаточное предложение, указывающее на время действия.
2. В предложении "Потім він написав пальцем великими літерами: "судив і присуд виконав я - Григорій Многогрішний" необходимо поставить двоеточие после слова "літерами" и перед словом "судив", чтобы отделить прямую речь от вводных слов и обозначить ее начало.
3. В предложении "А що стосується - цього пса він сам знає" необходимо поставить тире после слова "стосується", чтобы выделить примыкательное слово и оформить информативное второстепенное придаточное предложение.
4. В предложении "Тоді громада гучно загула: - "Вона визнала свій злочин публічно!"" необходимо убрать двоеточие перед тире и поставить одиночные кавычки вместо двойных, чтобы правильно оформить непрямую речь.
5. В предложении "В "веди нас, Василю, до пана", - каже полковник з шрамом. - "Де він?"" необходимо поставить тире после слова "пана", чтобы отделить непрямую речь от обозначения говорящего. Также необходимо заменить прямые кавычки в начале и конце предложения на одиночные.
6. В предложении "Матір довго мовчить, потім задихається і каже: "Вона кохала твого батька. А ти схожий на нього..."" необходимо заменить двоеточие после слова "каже" на тире, чтобы отделить непрямую речь от обозначения говорящего. Также необходимо заменить двойные кавычки в начале и конце предложения на одиночные.
7. В предложении "Д "Маю голос", - каже лицар, - "але не розумію віршування..."" необходимо убрать пробел перед апострофом в начале предложения и заменить двойные кавычки на одиночные в начале и конце предложения. Также необходимо заменить двоеточие после слова "лицар" на тире, чтобы отделить непрямую речь от обозначения говорящего.
Итак, после исправления пунктуационных ошибок текст будет выглядеть следующим образом:
Було відзначено пунктуаційну помилку у реченні, коли він подивився на чисту пелену снігу. Потім він написав пальцем великими літерами: "судив і присуд виконав я — Григорій Многогрішний". А що стосується — цього пса він сам знає. Тоді громада гучно загула: "Вона визнала свій злочин публічно!" - каже полковник з шрамом. "Де він?" Матір довго мовчить, потім задихається і каже: "Вона кохала твого батька. А ти схожий на нього...". "Маю голос", - каже лицар, - "але не розумію віршування...".