Два юридичні суб єкти, відкрите акціонерне товариство АБВ , яке створено в результаті корпоратизації, та приватне

  • 23
Два юридичні суб"єкти, відкрите акціонерне товариство "АБВ", яке створено в результаті корпоратизації, та приватне підприємство "ПМ-інвест" з повністю іноземним капіталом, прийняли рішення створити товариство з обмеженою відповідальністю зі статутним капіталом у розмірі 100 000 грн. Кожен з учасників має 50% пайку, що складає 50 000 грн. Для реєстрації цього товариства районна державна адміністрація вимагає від учасників отримати довідку Антимонопольного комітету, яка підтверджує згоду на створення підприємства, а також зазначити відмітку про взяття підприємства на облік від відповідної податкової адміністрації району на реєстраційній карті.
Сквозь_Лес
59
Відповідно до наданої задачі, ви згадуєте про вимогу районної державної адміністрації отримати довідку Антимонопольного комітету. Така довідка підтверджує згоду на створення підприємства та взяття його на облік.

Щоб приступити до реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю, учасники повинні отримати довідку Антимонопольного комітету. Для цього необхідно подати заяву з відповідною інформацією про створення нового підприємства та про те, що це створення не суперечить антимонопольним законам і не загрожує конкуренції на ринку.

Після подання заяви Антимонопольному комітету, вони проводять аналіз і випускають відповідну довідку. Якщо результат аналізу позитивний і не порушує антимонопольних законів, довідка видаватиметься. Заїде ці звільненість від обов"язку платити державну монополізаційну податок (ДМП).

Отримавши довідку Антимонопольного комітету, учасники повинні зазначити відмітку про взяття підприємства на облік від відповідної організації. Ця організація повинна бути визначена відповідно до місця знаходження підприємства. У випадку з вашою задачею, це буде районна державна адміністрація.

Отже, для реєстрації нового підприємства "АБВ-ПМ-інвест", учасники повинні:

1. Звернутися до Антимонопольного комітету з заявою про створення підприємства.
2. Подати необхідну інформацію про плановану діяльність підприємства та про відсутність порушень антимонопольних законів.
3. Очікувати випуску позитивної довідки про згоду на створення підприємства.
4. Після отримання довідки звернутися до районної державної адміністрації для внесення підприємства на облік.

Необхідно мати на увазі, що процедура реєстрації підприємств може відрізнятися залежно від країни та юрисдикції, тому рекомендується також консультуватися з професійним юристом або з офіційними джерелами для отримання точної інформації.