Хто дав Тугару Вовку тухольські землі? 14. Де було проведено страшне видовище в стрийській долині? 15. Що означають

  • 67
Хто дав Тугару Вовку тухольські землі? 14. Де було проведено страшне видовище в стрийській долині? 15. Що означають назви Пета-бегадир і Бурунда-бегадир? 16. Що було розміщено на стовпах перед монгольськими наметами? 17. Що передала Мирослава Пета-бегадиру для безпечного перебування в таборі? 18. Хто скоїв вбивство тухольських молодих людей біля боярського будинку? 19. Хто описано в такий спосіб: "Фальшивий монгол зліз з коня, скинув плащ і, на всіх здивування, з"явився..." 20. Про кого з головних персонажів цього твору йдеться в цих рядках: "Уся громада обурена на тебе за те, що ти присвоюєш собі громадський ліс і полонину, навіть не проконсультувавшись з громадою?"
Волшебный_Лепрекон
30
1. Тугара Вовку тухольські землі дав лях.

Пояснення: Ляхи — давні слов"янські племена, які заселяли територію сучасної Польщі. Вони володіли тухольськими землями і передали їх Тугару Вовці.

2. Страшне видовище в стрийській долині було проведено в часи Монгольського нашестя на Русь.

Пояснення: Під час Монгольського нашестя на Київську Русь було проведено багато жорстоких воєнних дій. Стрийська долина була місцем одного з таких кровавих боїв.

3. Назва "Пета-бегадир" означає "великий князь Петро", а "Бурунда-бегадир" — "великий князь Бурунда".

Пояснення: В історичних джерелах такі титули були використані для позначення великих князів або правителів у середньовічній Східній Європі.

4. На стовпах перед монгольськими наметами було розміщено черепи переможених воїнів.

Пояснення: Монголи відомі своєю жорстокістю під час війн і використовували показником своєї могутності і страху ворогів черепи переможених воїнів, розміщені на стовпах перед своїми наметами.

5. Мирослава передала Пета-бегадиру письмове підтвердження (лист) з проханням про безпечне перебування в таборі.

Пояснення: У середньовічному світі, під час війн та конфліктів, було важливо мати письмове документальне підтвердження для підтримки і безпечного перебування в зоні ризику.

6. Вбивство тухольських молодих людей біля боярського будинку скоїли невідомі особи.

Пояснення: За джерелами історії, вбивство тухольських молодих людей було скоєно невідомими злочинцями, ідентифікація яких залишається надалі невідомою.

7. Вираз "Фальшивий монгол зліз з коня, скинув плащ і, на всіх здивування, з’явився..." описує Тугара Вовку під час його вирішального з"явлення в сюжеті.

Пояснення: У цьому реченні описано несподіване з"явлення Тугара Вовки, коли він розкриває свою справжню особу після приголомшливого наряду монгольського воїна.

8. У рядках "Уся громада обурена на тебе за те, що ти присвоюєш..." йдеться про головного героя, який присвоює щось, що належить іншим людям.

Пояснення: Головний герой порушує етичні норми і посягає на майно або права інших людей, що спричиняє гнів громади.