Кими гетьманами відмовилася царська влада Росії підписувати договірні статті? а) Юрій Хмельницький, І. Виговський

  • 65
Кими гетьманами відмовилася царська влада Росії підписувати договірні статті? а) Юрій Хмельницький, І. Виговський, І. Брюховецький б) П. Тетеря, П. Дорошенко, І. Мазепа в) П. Орлик, Д. Многогрішний, М. Ханенко г) І. Скоропадський, Д. Апостол, К. Розумовський
Поющий_Долгоног
59
Кими гетьманами відмовилася царська влада Росії підписувати договірні статті? Щоб зрозуміти правильну відповідь, давайте розглянемо кожну з варіантів відповіді по черзі.

а) Юрій Хмельницький, І. Виговський, І. Брюховецький:

Юрій Хмельницький був гетьманом в період Запорозької Січі й відомий своїм виступом проти польсько-литовської та турецької влади. Проте, він не мав можливості відмовитися царській Росії підписувати договірні статті, оскільки його діяльність припадає на 17 століття, затишковий період у відносинах між Україною та Російською імперією. І. Виговський та І. Брюховецький також не мали зв"язку з подіями, описаними у питанні. Тож ця відповідь не є правильною.

б) П. Тетеря, П. Дорошенко, І. Мазепа:

П. Тетеря і П. Дорошенко були гетьманами України, однак їхня діяльність припадає на період Українського козацтва і вони не відмовлялися царській Росії підписувати договірні статті. І. Мазепа також не був гетьманом за часів відмови царській Росії підписувати договірні статті. Отже, ця відповідь теж є неправильною.

в) П. Орлик, Д. Многогрішний, М. Ханенко:

П. Орлик, Д. Многогрішний та М. Ханенко були гетьманами України у період Війни за незалежність України 1917-1921 років. Тоді ж царська влада була повалена й Російська імперія прекратила своє існування. Тому, цей варіант відповіді теж є неправильним.

г) І. Скоропадський, Д. Апостол, К. Розумовський:

І. Скоропадський був гетьманом під час Української Держави 1918 року. Д. Апостол і К. Розумовський не мали стосунку до зазначених подій. Тож ця відповідь також неправильна.

Отже, ні один з варіантів відповіді не є правильним. У цьому питанні не вистачає інформації для правильної відповіді.