Кому потрібно поставити словосполучник перед виділенням у наступних реченнях: а) Під грушами, вишнями і небесами сіли

  • 52
Кому потрібно поставити словосполучник перед виділенням у наступних реченнях:
а) Під грушами, вишнями і небесами сіли анатомлені села вечеряти.
б) У течії повноводдя безладно громодились і шурхотіли скресли ріки і крижини.
в) Машинально до лиця я зриваю квітку яблуні і холодну од роси.
г) Сосни, немов розступились, обгорнули поляну.
Звездная_Ночь
30
а) Перед виділенням у реченні "Під грушами, вишнями і небесами сіли анатомлені села вечеряти" потрібно поставити словосполучник "і": Під грушами, вишнями і небесами сіли анатомлені села вечеряти.

Цей словосполучник доповнює розповідний рядок, який описує, де саме сіли анатомлені села - під грушами, вишнями і небесами. Він з"єднує різні об"єкти або дії в реченні, тобто показує, що всі ці об"єкти чи дії є порядковими.

б) Перед виділенням у реченні "У течії повноводдя безладно громодились і шурхотіли скресли ріки і крижини" потрібно поставити словосполучник "як": У течії повноводдя безладно громодились як шурхотіли скресли ріки і крижини.

Словосполучник "як" відповідає на питання "яким чином?" і показує, що шурхотіння скресли рік і крижини було майже так само безладним, як і громінь у течії повноводдя.

в) Перед виділенням у реченні "Машинально до лиця я зриваю квітку яблуні і холодну од роси" потрібно поставити словосполучник "з своїми": Машинально до лиця я зриваю квітку яблуні з своїми холодну од роси.

Словосполучник "з своїми" вказує на наявність холодної роси на квітці яблуні. Він допомагає уточнити, що саме холодна роса присутня на квітці.

г) Перед виділенням у реченні "Сосни, немов розступились, обгорнули поляну" потрібно поставити словосполучник "як": Сосни, як розступились, обгорнули поляну.

Цей словосполучник використовується для порівняння або показує подібність між об"єктами. У цьому випадку він робить різні сосни схожими на те, що вони розступились. Вони обвивають поляну, утворюючи подібну до розступлених вигляд форму.