На які верстви суспільства не поширювались вісіаляні відносини? Як називається земля (або дохід з неї), передана

  • 19
На які верстви суспільства не поширювались вісіаляні відносини? Як називається земля (або дохід з неї), передана володіння васалові королем або сеньйором як плата за службу? Який суспільний стан у середньовіччі називався "робітниками"? Феодала, особисто залежного від свого сюзерена, називали: а майстер б васал в серв г популяцію в усіх країнах у період середніх віків становили: а ремісники б міщани в феодали г селяни представників міського класу у середні віки називали: а бенефіціарії б буржуа в патриції г плебеїв як називалося об"єднання купців.
Пеликан_865
19
Верстви суспільства, на які не поширювались вісіаляні відносини, в середньовіччі включають клергію (духовенство) та лицарство. Ці верстви були виключними і мали свої власні правила і привілеї. Клергія займалася духовною справою, а лицарство – збройною службою.

Земля, яку передавали володіння васалові замість грошової плати, називається феод. Цей процес був частиною феодальної системи, в якій влада і володіння були обмінювались на послуги та поклоніння. Феодальна система базувалась на ієрархічних відносинах і використовувалась для управління земельними власностями.

Суспільний стан, який називали "робітниками" у середньовіччі, був селянство або кріпаки. Вони виконували сільськогосподарську роботу на землі своїх сюзеренів - феодалів, як плату за користування землею та захист.

Феодала, який був особисто залежним від свого сюзерена, називали васалом.

Усім країнам у період середньовіччя характерні такі суспільні верстви: феодали, селяни, буржуа, ремісники, міщани та плебеї. Кожна з цих верств мала свої особливості і роль у соціальному та економічному житті середньовічного суспільства.

Представників міського класу у середні віки називали буржуа. Вони складали міську еліту, займались торгівлею, ремеслами та іншими підприємницькими справами. Об"єднання купців називалося гільдією або цехом, ці організації захищали інтереси купців і забезпечували якість товарів, їх обіг та торгівлю.