На яку соціальну проблему у своїй розповіді натякає селянин, описуючи початок XIX ст.? Життя для людей було дуже

  • 23
На яку соціальну проблему у своїй розповіді натякає селянин, описуючи початок XIX ст.? Життя для людей було дуже важким, незалежно від того, які пани були: австрійські, румунські, мадярські... Наші односельці були притискають, як їм заманеться. Люди працювали на панів зранку до пізнього вечора, страждаючи від важких навантажень щоденно. Життя було таким безглуздим, що смерть була навіть кращою альтернативою. Усі говорили тільки про визволення від панщини. На що саме вказує селянин у своїй розповіді? А) На збройну боротьбу між панами і кріпаками Б) На національну неоднорідність суспільства В) На злиденне становище селян Г) На порушення
Муравей
24
У своїй розповіді селянин натякає на соціальну проблему панщини, що панувала у початку XIX століття. Він описує життя селян, яке було дуже важким і пригніченим. Незалежно від того, які пани панували (австрійські, румунські, мадярські), наші односельці завжди притискалися. Це означає, що селянам доводилося працювати на панів від ранку до пізнього вечора, не маючи варіантів вибору і страждаючи від важких навантажень щоденно. Життя було безглуздим і викликало в селян бажання визволитися від панщини.

Тому, спираючись на сказане, можна стверджувати, що селянин у своїй розповіді натякає на соціальну проблему панщини, а не на збройну боротьбу між панами і кріпаками або на національну неоднорідність суспільства.