Напишіть казку наступного змісту: тієї весни жодна мебелька не розташувалася на луках, а всі приховувалися на островах
Напишіть казку наступного змісту: тієї весни жодна мебелька не розташувалася на луках, а всі приховувалися на островах незважаючи на обмежений простір. Люди відчували радість і суму, тому що щось було неправильним, коли пташки залишили місця, де завжди жили. Виявилося, що у них було свої причини, тому що птахи бачили далі, ніж люди. Весна і осінь стали дуже сухими: сонце випалювало поля пшениці і сади картоплі, і скрізь бракувало води, наче хтось висмоктував її з землі. Не було дощів, а водні джерела, що приховувалися глибоко в землі, також вимагали деякі зміни - на луках, де раніше обитували чайки, можна було пройти у черевиках.
Роберт 68
Одного яскравого весняного дня, коли всі жили на землі, почувся голос із висоти. Це був старий дуб, який стояв у самому центрі лісу, де дерева шепотіли одне до одного. Дубу було сумно, бо він знашкодив запас води для сусіднього парку і саду.Він почував це через свої коріння, які розгалужувались глибоко в землі. Але дуб ішов на ризик: він вирішив поговорити з птахами, щоб вони змогли відповісти на питання, чому все так сталося.
Дуб привітав птахів та запитав, чи бачили вони щось незвичайне, що змусило їх переїхати на острова.
"Так, ми бачили гарячі хвилі, що прийшли з неба," сказав сокіл. "Вони висушили землю та стали загрозою для наших гнізд."
"Але чому відсутні дощі?" запитав дуб. "Як наслідок, земля стала терпіти від спеки. Отож, я вирішив перебратися на острів, де вода ще залишилася."
Спілкуючись з птахами, дуб зрозумів, що гарячі хвилі випарували воду з ґрунту та річок, і тепер небуло дощу, який міг би відновити запас води. Незнайшовши іншого розв’язку, дуб вирішив звернутися до людей, які жили поруч.
На наступний день дуб почав розмову з місцевими жителями, щоб повідомити їх про проблему з водою та змусити їх думати над цим питанням.
Зібравши керівництво та мешканців міста на зібранні, дуб пояснив ситуацію: "Друзі, ми всі чули про проблему зі спекою та відсутністю дощу. Ця проблема поширюється не тільки на наш ліс, а й на всі джерела води. Ми повинні усвідомити, що ми заберігаємо воду та розробляємо нові способи її використання".
Люди були вражені словами дуба та почали обговорювати свої ідеї щодо вирішення цієї проблеми. Вони вирішили створити комітет, який займатиметься заощадженням води та збільшенням кількості її джерел.
За підтримки дуба та місцевих жителів, комітет провів ряд заходів, щоб покращити ситуацію. Вони розробили систему збирання дощової води, посадили додаткові дерева біля річок та озер, що зберегли вологу та супроводжували ...
(продолжение)