Переформульовані запитання: 1. Як ви розумієте вислів старого Беркута: «Беркути ніколи не забруднять свої руки або своє

  • 39
Переформульовані запитання:

1. Як ви розумієте вислів старого Беркута: «Беркути ніколи не забруднять свої руки або своє серце крів"ю, пролитою підступно»? Поясніть свої думки.
2. Що, на вашу думку, Захар Беркут знаходив у щасті після перемоги над ворогом? Приведіть з якнайпереконливішими фактами з повісті.
3. У якому місті Іван Франко написав повість "Захар Беркут": а) Львові; б) Києві; в) Нагуєвичах?
Маркиз
6
1. Вислів старого Беркута «Беркути ніколи не забруднять свої руки або своє серце кров"ю, пролитою підступно» можна розуміти таким чином: старий Беркут вважав, що праведна боротьба повинна бути чесною і відкритою. Він не бачив сенсу і гідності в проливанні крові підступними способами, такими як засідки або підстереження. Він вважав, що Беркути, як сильні та мужні воїни, мають право боротися лише чесно та щиро перед ворогом. Його думка полягає в тому, що пролита кров повинна бути результатом справедливої битви, де обидві сторони мають рівні шанси.

2. Захар Беркут знаходив у щасті після перемоги над ворогом багато різних речей. Повість Івана Франка "Захар Беркут" надає нам багато фактів, які допомагають розібратися в цьому питанні. По-перше, Захар Беркут був гордий за свій народ та за свою родину. Він відчував глибоке задоволення від того, що зміг захистити свою землю від ворогів. По-друге, перемога над ворогом давала йому відчуття порятунку, він зазвичай був головою сім"ї та відповідав за її добробут, тому перемога над ворогом дозволяла йому забезпечити безпеку та майбутнє своїх близьких. По-третє, перемога також дала йому можливість показати свою мужність та відвагу, що було дуже важливим для нього як для воїна та лідера свого народу.

3. Повість "Захар Беркут" не була написана в місті, але Іван Франко написав її в своїй оселі у Нагуєвичах. Нагуєвичі розташовані в Україні, у Львівській області, на південний захід від Львова. Там Франко провів багато часу та знайшов натхнення для своїх творів у прекрасній природі та культурному середовищі цього місця. Тому Іван Франко присвятив повість своєму улюбленому місцю, де велику увагу приділяв розвитку національної культури та національного самоусвідомлення.