Порядок подій в хронологічній послідовності: 1) Бутворення Австро-Угорської імперії; 2) Паризька комуна; 3) Прихід
Порядок подій в хронологічній послідовності: 1) Бутворення Австро-Угорської імперії; 2) Паризька комуна; 3) Прихід до влади кайзера Вільгельма II.
Сумасшедший_Шерлок 53
Хронологічний порядок подій, який нам потрібно встановити, є наступним:1) Бутворення Австро-Угорської імперії;
2) Паризька комуна;
3) Прихід до влади кайзера Вільгельма.
Тепер розглянемо кожну подію окремо та надамо детальні пояснення для усвідомлення кожної із них.
1) Бутворення Австро-Угорської імперії:
Ця подія відбулася в 1867 році, коли після підписання Аусглейхського компромісу Австрія та Угорщина об"єднались у єдину двомовну монархію - Австро-Угорську імперію. Ця імперія була проявом великої політичної зміни в центральній Європі того часу, і вона існувала аж до закінчення Першої світової війни у 1918 році.
2) Паризька комуна:
Паризька комуна була короткочасним політичним рухом, що виник у Парижі в 1871 році. В результаті наполеонівського поразки Франції у Франко-пруській війні, Париж став місцем тяжких боротьб і соціальних змін. Комуна стала спробою встановити новий соціальний та політичний порядок у Парижі, який би був більш соціально справедливим. Комуна встановила ряд нововведень, таких як скасування приватної власності і безкоштовна освіта для всіх. Однак, комунальний рух був придушений французькою армією після тривалої облоги, і це стало кінцем Паризької комуни.
3) Прихід до влади кайзера Вільгельма:
Ця подія відбулася в 1888 році, коли король Фрідріх III Пруський помер, а його син Вільгельм II став кайзером Німеччини. Вільгельм II був відомий своїми авторитарними імперськими поглядами та бажанням просувати германську імперію як світову державу. Його правління було пов"язане зі значними політичними і соціальними змінами в Німеччині та Європі.
Отже, послідовність подій в хронологічному порядку - бутворення Австро-Угорської імперії, Паризька комуна і прихід до влади кайзера Вільгельма. Ці події відбулися в напруженому періоді політичних змін у Європі, і вони вплинули на подальші події того часу.