Практичне заняття. Подія на Срібній Землі. Третій спроби набути незалежність. У ХХ столітті вам буде досліджувати

  • 41
Практичне заняття. Подія на Срібній Землі. Третій спроби набути незалежність. У ХХ столітті вам буде досліджувати події, пов’язані зі створенням Карпатської Січі. Ваше завдання - відібрати й переказати (процитувати) джерела, які наведені нижче, таким чином, щоб вони утворювали цілісну розповідь. Крім того, вам потрібно продумати відеоряд, який буде представлений на екрані із голосом диктора. Також вам потрібно придумати назву вашого 2-3 хвилинного фрагмента фільму. Коли закінчите, представте результати вашої роботи у класі.
Апельсиновый_Шериф
17
Назва фрагмента фільму: "Карпатська Січ: Неозаперечна воля"

Привіт, школярі! Сьогодні ми з вами розкажемо про події, пов"язані зі створенням Карпатської Січі - однієї з найважливіших спроб українського народу досягти незалежності.

Наша розповідь починається з події, відомої як Подія на Срібній Землі. Вона відбулась у 1937 році. У той час СРСР здійснив три спроби розгрому українського національного руху. Після проведення масових репресій на заслання було відправлено велику кількість українських інтелектуалів.

Спираючись на ці події, українські патріоти не скорилися, а вирішили продовжувати боротьбу. Так народжується ідея створення Карпатської Січі - автономного українського територіального утворення. Її головним завданням було забезпечення захисту українського населення від репресій та експлуатації.

Для нашого фільму ми вибрали декілька джерел, які змогли охопити всі етапи створення Карпатської Січі. Перше джерело - листування українських патріотів засланців, які пояснюють мету і наміри створення Січі. Друге джерело - свідчення очевидців подій, які відображають жорстокість режиму радянської влади та опору українського народу. Третє джерело - народні пісні того часу, які відображають бажання українців боротися за свою незалежність.

Тепер давайте поговоримо про відеоряд нашого фільму. Початок нашого фрагмента відображає колишніх засланців, які пишуть листи, пояснюючи свої мотиви та наміри створення Карпатської Січі. Далі ми показуємо репресії саме на Карпатській Січі, як радянська влада намагалася придушити цей рух. Картина змінюється на сцени опору та боротьби українців, які захищали своїх співвітчизників.

Завершується наш фрагмент піснею, яка має символічне значення для Карпатської Січі та українського народу. Ця пісня передає силу, незламність та бажання боротися за свободу. У стилізований звукопровід нашого фільму ми використали фрагменти вокалу, які передають складність та емоційність цього періоду української історії.

Таким чином, наш фільм "Карпатська Січ: Неозаперечна воля" розповідає про персональні враження учасників цих подій, а також надію, що рух до незалежності все одно буде успішним. Дякуємо за увагу!