ІІ рівень. Завдання 6. Перекладіть засоби комічного і фрагменту з тексту п єси Мольєра Міщанин-шляхтич . Засіб

  • 11
ІІ рівень. Завдання 6. Перекладіть засоби комічного і фрагменту з тексту п"єси Мольєра "Міщанин-шляхтич". Засіб комічного Фрагмент 1 сміх А Я вже чотирдесят років розмовляю прозою, а мені ніколи не приходило на думку таке іронічне... 3 насмішка Б Я хочу набратися розуму, щоб не бути заднім у цивілізованому товаристві. В Здається, що у нас щодня яке-небудь свято - всі рано встають і одягаються в ці самі халати. Ось такий шахрай! Іншого такого немає ніде в світі.
Черная_Магия_1312
11
Засоб комічного в фрагменті з тексту п"єси Мольєра "Міщанин-шляхтич" можна визначити через використання іронії та насмішки. Давайте розглянемо обидва фрагменти детальніше:

Фрагмент 1:
А Я вже чотирдесят років розмовляю прозою, а мені ніколи не приходило на думку таке іронічне...
У цьому фрагменті засоб комічного полягає в тому, що герой-міщанин висловлюється про свій досвід розмови прозою з іронічним підтекстом. Він наголошує, що всі його попередні розмови були некомічними та серйозними, і лише тепер йому приходить на думку, як можна використати іронію в мові. Це спричиняє комічність, оскільки Міщанин пізно виявляється розумілим до іронії, що може викликати сміх у читача або глядача-школяра.

Фрагмент 2:
Б Я хочу набратися розуму, щоб не бути заднім у цивілізованому товаристві.
Цей фрагмент має комічний ефект завдяки протиставленню між бажанням героя, який хоче набратися розуму, і його реальним розумом, що, саме за твором, не на висоті. Така протирічливість у висловлюванні привертає увагу до незрозумілості певних дій та мотивацій героя, що може бути комічним для школяра.

Обидва фрагменти передають комічний настрій та викликають сміх завдяки несподіваним висловлюванням, іронії та протирічливості поглядів персонажів. Вони додадуть виставленій п"єсі легкості та гумору, забезпечуючи школяру приємне сприйняття твору.