Сформулювати речення згідно зі схемою 2(де...), [ ] і [ ]. 3[ ], i,(лише що...), [ ]. 4[ ], і [ ], (який ВИРІШИТЬ

  • 37
Сформулювати речення згідно зі схемою 2(де...), [ ] і [ ]. 3[ ], i,(лише що...), [ ]. 4[ ], і [ ], (який ВИРІШИТЬ ЦЕ).
Solnechnyy_Sharm_7730
63
Для формулювання речення згідно з даною схемою потрібно розібрати її поетапно.

1. Опишіть схему: Схема має чотири елементи, позначені числами 2, 3, 4 та 5.

2. Сфокусуйтеся на першому елементі: Він має структуру "де...", так що потрібно написати речення, де вказуються місцевість, місце розташування або дії. Наприклад: "У парку", "Нашому місті", "Поблизу річки" і т.д.

3. Перейдіть до другого елемента: Він складається з двох груп дужок, позначених символами "[ ]" і "[ ]". Тут потрібно вставити будь-які іменники, прикметники, дієслова або будь-які інші слова, які відповідають контексту схеми. Наприклад: "[дерева]", "[квіти]", "[голуб"я]".

4. Продовжуйте з третім елементом: Він складається з крапки, символу "i" і групи дужок, позначеної "[ ]". Тут потрібно заповнити проміжок між крапкою і дужками певним закінченням фрази. Наприклад: "лише що пролетів", "щойно з"явився" і т.д.

5. Закінчіть речення четвертим елементом: Він включає дві групи дужок, позначених символами "[ ]" і "[ ]". Тут вам потрібно додати закінчення речення, вказуючи на рішення або вирішення якогось питання. Наприклад: "[будинку]", "[проблеми]", "[задачі]".

Отже, зі складою 2(де...), [ ] і [ ]. 3[ ], i,(лише що...), [ ]. 4[ ], і [ ], (який ВИРІШИТЬ), речення може мати наступний вигляд:

"В парку [дерева] і [квіти] зацвіли. Щойно пролетіло [голуб"я]. Біля [будинку] вирішена [проблема]."

Зверніть увагу, що вставлені слова в квадратних дужках можуть бути змінені на будь-які інші слова відповідно до контексту задачі. Речення можна уточнити і прикрасити згідно з ваших потреб і вимог.