У якій з країн наймолодші за середнім віком населення: А Америка Б Азія В Європа Г Африка Схожість демографічних

  • 46
У якій з країн наймолодші за "середнім віком" населення: А Америка Б Азія В Європа Г Африка
Схожість демографічних показників однієї країни з Україною: А середня тривалість життя не перевищує 50 років, народжуваність перевищує смертність Б тривалість життя жінок більша за чоловіків, частка дітей значно більша за частку літніх людей В Необхідно надати відповідь на це питання В Україні на початок 2020 року мешкало приблизно
Александрович
45
Наймолодше населення серед вищезазначених країн має місце у Африці (Г). Щоб до цього висновку прийти, необхідно проаналізувати демографічні показники кожної країни.

У Африці в середньому жителі мають найнижчу середню тривалість життя, що може бути обумовлено наявністю проблем з охороною здоров"я, вірусними захворюваннями, недохідністю та іншими факторами.

У США (А) висока середня тривалість життя, однак населення є більш старим у порівнянні з іншими країнами.

У країнах Азії (Б) також висока тривалість життя, і в цій частині світу є багато довгожителів. Однак, населення Азії середнього віку більше, ніж у Африці.

Європа (В) також має високу тривалість життя, але середній вік населення тут більший, ніж в Азії.

Отже, виходячи з вищезазначеного, наймолодше населення знаходиться в Африці (Г).

На друге питання, про схожість демографічних показників з Україною, відповідь може бути такою:

Найбільш схожість демографічних показників з Україною має варіант А - середня тривалість життя не перевищує 50 років, народжуваність перевищує смертність.

Ця відповідь підходить до України, оскільки на початок 2020 року тривалість життя в Україні перевищує 50 років, а народжуваність практично перевищує смертність.

Середній вік населення у кожній країні може бути різним і залежить від багатьох факторів, таких як медицина, умови життя, соціально-економічний стан та інші. Тому це завдання потребує ретельного аналізу та порівняння кількох показників демографії в кожній країні.