Усі слова, які мають складні поєднання, слід писати з дефісом в рядку: А - жовтий-лімонний, культурно-історичний

  • 1
Усі слова, які мають складні поєднання, слід писати з дефісом в рядку:
А - жовтий-лімонний, культурно-історичний, пізнавально-теоретичний,
Б - спортивно-оздоровчий, червоно-вогняний, полонено-військовий,
В - біло-сліпучий, віч-середній, східно-північний,
Г - правово-міжнародний, технічно-організаційний, кисло-лімонний,
Д - виробничо-дослідний, піваркушний, драматично-ліричний.
Zvezdnyy_Snayper_8229
59
Завдання полягає в правильному написанні складних слів. Основне правило полягає в тому, що складні слова, що складаються із двох або більше слів, з"єднується між собою дефісом. Для кращого розуміння, наведемо пояснення до кожного пункту зі списку:

А - жовтий-лімонний: дане слово складається з прикметника "жовтий" та прикметника "лімонний". Вони з"єднуються між собою дефісом, утворюючи правильне словосполучення.

Б - спортивно-оздоровчий: це слово має дві частини - "спортивно" та "оздоровчий". Щоб показати, що воно є одним цілим, між ними вставляється дефіс.

В - біло-сліпучий: дане слово складається з прикметника "білий" та дієприкметника "сліпучий". Вони з"єднуються дефісом, утворюючи правильне словосполучення.

Г - правово-міжнародний: дане слово складається зі слова "правовий" та слова "міжнародний". Щоб показати зв"язок між ними, дефіс використовується як з"єднувальний знак.

Д - виробничо-дослідний: це слово має дві частини - "виробничий" та "дослідний". Для зручності читання та правильного розуміння, вони з"єднуються між собою дефісом.

При написанні складних слів з дефісом, важливо дотримуватись правил української мови, щоб уникнути помилок. Не забувайте, що правильність написання складних слів з дефісом залежить від правильного поєднання їх складових частин.