Ви як професійний журналіст маєте відправитися на інтерв ю з відомою особою. Кого обираєте і з ким буде протікати ваша
Ви як професійний журналіст маєте відправитися на інтерв"ю з відомою особою. Кого обираєте і з ким буде протікати ваша розмова? Будь ласка, запишіть діалог (10-12 реплік) між вами та обраною вами особою, використовуючи: а)звертання б)вставні слова або словосполучення в)щонайменше два речення з відокремленими додатками.
Zimniy_Veter_6670 23
Як професійний журналіст, я би обрав для інтерв"ю видатного українського письменника Івана Франка. Таке інтерв"ю не тільки надасть мені можливість дізнатися багато цікавих фактів про життя і творчість цього видатного митця, але і допоможе сприяти популяризації української літератури серед широкої аудиторії.Діалог:
Журналіст: Доброго дня, пане Франко! Дуже радий мати можливість поспілкуватися з вами та задати декілька запитань про ваше життя і творчість.
Іван Франко: Доброго дня! Це приємно поспілкуватися з вами. Я готовий відповісти на ваші запитання.
Журналіст: Пане Франко, ви вважаєте себе національним письменником України. Чи можете ви розповісти, як ваші твори сприяли розвитку національної свідомості?
Іван Франко: Звичайно, мої твори завжди прагнули спонукати українців до гордості за свою культуру та історію. Я активно боровся за відродження українського народу, створюючи літературні твори, що подорожують понад часом.
Журналіст: Яким чином ваші твори впливали на формування української літературної мови?
Іван Франко: Мої твори допомагали створювати норми та правила в українській мові. Я працював над уніфікацією мовних форм та впроваджував нові слова, щоб збагатити нашу мову.
Журналіст: Пан Франко, ви були не тільки письменником, а й громадським діячем. Які справи вам були особливо важливими?
Іван Франко: Моя діяльність в громадському житті була спрямована на боротьбу за соціальні справедливість і рівність. Я підтримував боротьбу робітників за свої права та виступав проти соціальних негараздів.
Журналіст: Пане Франко, ваш внесок в українську літературу та культуру величезний. Що б ви радили молодим письменникам і творчій молоді?
Іван Франко: Я б радив молодим письменникам не боятися експериментувати та використовувати свій талант для піднесення нашої культури. Також важливо бути відкритими до нових ідей і постійно розвиватися.
Журналіст: Дякую, пане Франко, за цікаву розмову та відверті відповіді. Ваш внесок у розвиток української культури неперевершений.
Іван Франко: Дякую за ваші питання та інтерес до мого життя і творчості. Було приємно з вами спілкуватися.
У цьому діалозі використані різні варіанти звертань (пане Франко, пан Франко), вставні слова (звичайно, також), а також два речення з відокремленими додатками (мої твори, що подорожують понад часом; мої твори допомагали створювати норми та правила в українській мові). Все це сприяє більшій зрозумілості та наочності розмови для школярів.