Як парафразувати питання: 1. Які члени речення є в реченні По вінця сповнені краси, шумлять смерекові ліси. ? 2. Якого

  • 37
Як парафразувати питання:

1. Які члени речення є в реченні "По вінця сповнені краси, шумлять смерекові ліси."?
2. Якого виду є відокремлені члени речення в реченні "Він, Максим, добре знав, як згубно опускати руки в скрутну хвилину."?
3. Чиїм діяльностям не зважають на небезпеку, коли мисливці подались у ліс?
4. Що крім берези є ще ніжним, за те ж її й називає її сестрицею?
5. Де саме поселилася пташка - між якими деревами?
6. Яке сонце зігрівало весняний степ - яке його характеристики?
7. Якіми головними словами летять ключі з вирію, супроводжуючи їх політ?
8. Які метеорологічні явища відбуваються під нами і над нами?
Dozhd_3255
19
1. В реченні "По вінця сповнені краси, шумлять смерекові ліси" є два члени речення - підмет "вінця" і присудок "сповнені краси, шумлять". Членом речення "по" є прийменник, який в даному випадку виражає напрямок руху.

2. В реченні "Він, Максим, добре знав, як згубно опускати руки в скрутну хвилину" є два відокремлені члени речення - "Максим" і "добре знав". Вони відокремлені комами і мають сполучний зв"язок з іншою частиною речення.

3. Діяльностям мисливців не зважають на небезпеку, коли подались у ліс. В даному випадку не зважати на небезпеку можна вважати дієсловосполученням, де "не" є часткою, а "зважати" - дієсловом.

4. Крім берези є ще ніжне дерево, яке називають її сестрицею. В даному випадку є прикметник "ніжним", який характеризує березу, а також іменник "сестрицею", який логічно поєднується з іменником "береза".

5. Пташка поселилася між деревами. В даному випадку "між" є прийменником, який виражає місце знаходження.

6. Весняний степ зігрівало сонце, яке має наступні характеристики: весняне (прикметник, який пояснює сонце), зігрівало (дієслово, яке виражає дію сонця).

7. Ключі летять з вирію, супроводжуючи їх політ головними словами. В даному випадку "летять" є дієсловом, яке поєднується з іменником "ключі", а "з вирію" є прикладкою, пояснюючою дію "летять". "Супроводжуючи" є причетною формою дієслова, яке поєднується з "ключі".

8. Метеорологічні явища можуть бути різними, наприклад, дощ, сніг, хмари, вітер і т.д. Конкретне метеорологічне явище залежить від контексту, в якому воно згадується. Коли ви зазначите конкретне явище, я з радістю поясню його.