Як треба писати всі прислівники з дефісом в рядку: часто-густо, по-сусідськи, що-ранку, більш-менш, хтозна-коли
Як треба писати всі прислівники з дефісом в рядку: часто-густо, по-сусідськи, що-ранку, більш-менш, хтозна-коли, з давніх-давен, довго-довго, по-братерськи, в коли-не-коли, вряди-годи, по-літньому, босо-ніж, аби-куди, сяк-так, не сьогодні-завтра, давним-давно.
Kosmicheskiy_Puteshestvennik 13
При написании прислівників з дефісом в рядку, следует придерживаться следующих правил:1. Если прислівник складається з двох однорідних членів, то кожен із цих членів слід писати з окремим дефісом.
Наприклад: часто-густо, по-сусідськи, що-ранку.
2. Якщо прислівник складається зі слова, що стоїть перед прислівником, і самого прислівника, то також вони пишуться окремо з дефісом.
Наприклад: більш-менш, хтозна-коли, з давніх-давен.
3. Якщо два однакові слова повторюються через дефіс, то вони пишуться з окремим дефісом.
Наприклад: довго-довго, по-братерськи.
4. Якщо прислівник складається зі слова, що стоїть перед прислівником, і самого прислівника, і за ними йде ще одне слово, то проміжне слово пишеться з дефісом між кожною парою слів.
Наприклад: в коли-не-коли, вряди-годи.
5. Якщо прислівник складається з двох і більше слів, то всі міжслівні проміжки пишуться з дефісом окремо.
Наприклад: по-літньому, босо-ніж, аби-куди.
6. В окремих випадках можливе відокремлене написання цілих складних прислівників (наприклад, по-англійськи, всередині, на двох).
Наприклад: сяк-так, не сьогодні-завтра, давним-давно.
Для приведеного рядка прислівників, правильний спосіб написання буде таким:
часто-густо, по-сусідськи, що-ранку, більш-менш, хтозна-коли, з давніх-давен, довго-довго, по-братерськи, в коли-не-коли, вряди-годи, по-літньому, босо-ніж, аби-куди, сяк-так, не сьогодні-завтра, давним-давно.