Як ви б визначили справжню дружбу в творчості М. Коцюбинського, О. Довженка, Н. Бічуї?

  • 11
Як ви б визначили справжню дружбу в творчості М. Коцюбинського, О. Довженка, Н. Бічуї?
Юлия
49
Справжня дружба в творчості М. Коцюбинського, О. Довженка та Н. Бічуї може бути визначена як особливий зв"язок між цими письменниками, базований на взаємному повазі, зацікавленості в творчості один одного та спільній ідеї про літературну справу.

В першу чергу, справжня дружба виявляється в gegh

Власне М.Коцюбинський, О.Довженко та Н.Бічуй були вершинами 20-х років ХХ століття, першими в Українському літературному просторі, що втілювали у своїх діях декаденцію та європейську модель письменника. Твори і радняння М.Коцюбинського відзначають себе стилем скептицтва ще одержимої силою "мистецтва звукових чаронік", що чинило перешкоджаючу владу модернизму в Українському культурному просторі останньої третини ХІХ століття. Відтак, метою наводьмо декілька прикладів, де нам наочно може представитись справжня дружба між цими великими діячами.

- Перше, утворення групи "Нова хата", яка власне поєднувала М. Коцюбинського, О. Довженка та Н. Бічуй. Це була літературна об"єднаність із взаємним повним довір"ям, зокрема основана на якостях дружби, таких як відданість, віра і підтримка. У цій групі письменників були перебували на однаковому естетичному рівні, та перевіряли один одного на працездатність щодо творчості тих часів.

- Друге, взаємна впливовість та сприяння у творенні. Членові групи "Нова хата" дорожили власних талантах, проте не були лакейськими послами свого Я. У працях берігся щабель певної незалежності і особливий погляд на проблематику. Такий метод спрямовував письменників на самоаналіз та цілу прогрессивність декадентсько-символістського течіїв.

- Третє, спільна ідеологія, можна назвати її ідєологія нових часів. Характерного було не тільки саме мистецтво, а і спосіб життя. Стиль життя - синонім життєвого ставлення до світу. Вони не лише вірили у світову активність, але й робили прищеплена виробні ідеали у своїх книгах. Зібрати свій живий досвід винайдали нову сучасність та нову культуру у цих письменників європейського образництва.

Таким чином, справжня дружба в творчості М. Коцюбинського, О. Довженка та Н. Бічуї надається взаємним зацікавленням, повагою та вітчизняним поглядом на літературу. Вони створили нову літературну школу "Нова хата", в якій твердо вірили та розсуджували про нові твори, принциплярний узагальнений майстерний погляд на такі занадто цифри. Переговори ідеї про шлях усунення "дзентельнмена" в літературі чинили своєрідну супряжність (певного впливу) на мистецтво у тодішньому слов"янському світі. Аказались першими та найоптимальнішою вищезгадану школу, проте внесли великі зміни, зосередившися на етнічних аспектах художньої літератури й самим літературним статусом як таким. Отже, справжня дружба виявлялася в цілях творчості та навчанні один одного.