Як використовується складений іменний присудок у реченні? Куди здаватися картинками старих дитячих книг? Чому Немає
Як використовується складений іменний присудок у реченні? Куди здаватися картинками старих дитячих книг? Чому Немає моря глибшого? Який степ лежить під небом? Які почали жевріти?
Лисичка123 56
Складений іменний присудок використовується у реченні для вираження дії, що висловлюється іменним дієсловом та доповненням. Іноді це вираження може потребувати підкреслення або пояснення. Ласкаво прошу до прикладів, щоб краще розуміти:1. Лисицю знають усі села. (Простий іменний присудок: "знають")
2. Лисиця воліє ліс. (Складений іменний присудок: "воліє ліс")
В першому прикладі, дія "знають" виражена простим іменним присудком, тобто головне дієслово без додаткового виразу. У другому прикладі, дія "воліє" виражена складеним іменним присудком, тобто головне дієслово "воліє" супроводжується доповненням "ліс".
Що стосується запиту про картинки старих дитячих книг, то їх можна передати до архіву або музейного закладу, який займається зберіганням і відновленням старих матеріалів. Так, якщо вони є цінними або історичними, музеї з радістю вітають такі пожертвування.
Запитання "Чому немає моря глибшого?" може мати різні варіанти відповіді в залежності від контексту. Якщо очікується відповідь наукового характеру, то можна сказати, що глибина моря залежить від таких факторів, як дно, формування океанських хребтів, процеси осадження та інші геологічні фактори.
Коли йдеться про запитання про те, який степ лежить під небом, можна сказати, що під небом розташовуються різні типи степу, такі як пустеля, тундра, савана та інші. Тільки конкретний контекст може подати більш точну відповідь на це запитання.
Запитання "Які почали жевріти?" нечітко сформульоване, і його можна розглянути з різних точок зору. Якщо воно відноситься до рослинного світу, то можна сказати, що різні рослини можуть починати "жевріти" у різний час в залежності від сезону, погоди або чинників, які сприяють зростанню й розвитку рослин.
Надіюся, що мої відповіді допомогли краще зрозуміти поставлені запитання! Я готовий доповнити відповіді або надати будь-яку додаткову інформацію, якщо це потрібно.