як змінилися карти, створені в Європі до та після Великих географічних відкриттів? як змінилися знання людей про світ

  • 52
як змінилися карти, створені в Європі до та після Великих географічних відкриттів? як змінилися знання людей про світ через ці зміни? чим відрізняється карта світу середини 17 століття від сучасної карти світу? які регіони світу залишалися невідомими для людства до отримання додаткової інформації? як людство отримувало знання про білі плями на карті світу?
Волшебник
15
Карти, створені в Європі до Великих географічних відкриттів, суттєво відрізнялися від тих, які були створені після них. До цих подій загальна інформація про світ була досить обмеженою, і багато регіонів були невідомими для людства.

Перед Великими географічними відкриттями, картографи багато в чому спиралися на географічні теорії Давньої Греції та Риму. Наприклад, картографи вважали, що світ складається з трьох континентів: Європи, Азії та Африки, і все інше - це великий океан, відомий як Атлантичний океан. Карти того часу відображали також і заключення з епохи Античності, що форму світу поділяється на чотири елементи: Земля, Вода, Повітря та Вогонь.

Однак після Великих географічних відкриттів, які розширили горизонти людського знання, карти стали значно більш точними та деталізованими. Знання про географію світу розширилося завдяки відкриттям Христофора Колумба, Васко да Гами, Фернана Магеллана та багатьох інших дослідників.

Такі події призвели до змін у створенні карт. Тепер картографи враховували нові відомості і відображали на картах нові континенти, моря і океани. Атлантичний океан виявився більшим, ніж його колишній обмежений вигляд. Також карти почали включати нові плоскості, такі як Північна і Південна Америка та Австралія.

Одна з основних змін, що стосується знань людей про світ, полягає в тому, що були виявлені нові землі, народи й культури. Люди вперше дізнавалися про існування інших континентів і вивчали їхні географічні особливості. Такі відкриття сприяли усвідомленню розміру та чудовості нашої планети.

Все це призвело до змін у картах, зокрема були додані нові земельні маси, півострови, гори, річки та озера. Карти стали більш реалістичними і докладними на основі нових даних.

Карта світу середини 17 століття має суттєві відмінності від сучасної карти світу. На карті 17 століття показані тільки ті континенти та окремі населені пункти, про які вже було відомо. У той час, багато регіонів ще залишалися невідомими для людства, і вони не були відображені на карті.

Сучасна карта світу є набагато більш деталізованою та охоплює всі досліджені регіони Землі. Вона показує десятки країн, міст, природні особливості, лінії океанічних струмів, гори, річки та інші географічні елементи. Майже усі частини світу відображені детально, і це дає нам чітке уявлення про розташування і величину різних ландшафтів та об’єктів.

Щодо регіонів світу, які залишалися невідомими до отримання додаткової інформації, на карті світу середини 17 століття ми можемо помітити відсутність даних про Північну та Південну Америки, Австралію, Антарктиду та багато інших менш вивчених регіонів. Більшість картографічних пізнань орієнтувалася на дослідження Європи, Азії та Африки, де були зроблені значні культурні, наукові та географічні відкриття.

Людство отримувало інформацію про білі плями на карті світу через подорожі та дослідження. Дослідники, які проводили експедиції, збирали дані про нові території, описували їх географічні особливості, мапували контури берегів, вивчали рельєф, провадили етнографічні спостереження та збирали зразки флори та фауни.

Завдяки цим дослідженням був накопичений величезний обсяг інформації про невідомі раніше області світу. Вчені та картографи використовували ці дані для оновлення карт із білими плямами, що збагачувало загальну картографічну базу.

Отже, завдяки Великим географічним відкриттям Європи, карти стали більш точними, деталізованими та з набагато більшою кількістю інформації. Знання людей про світ значно розширилося, і вони могли уявити собі широту та різноманітність нашої планети. Нові дослідження та подорожі допомогли заповнити "білі плями" на карті світу і поліпшили загальне розуміння географії Землі.