Які прикметники можна вжити перед словами: Сибір, сажень, продаж, шимпанзе, кір, степ, маестро, Івасі, дріб, заводь
Які прикметники можна вжити перед словами: Сибір, сажень, продаж, шимпанзе, кір, степ, маестро, Івасі, дріб, заводь, кефаль, салямі, бікіні, пропис, насип, вуаль, сироко?
Fontan 10
Перед словом "Сибір" можна вжити прикметник "сибірський", оскільки це назва географічного об"єкту і виникає потреба окреслити його походження. Наприклад, "сибірський клімат" означає клімат, характерний для Сибіру.Перед словом "сажень" можна вжити прикметник "сажневий" або "сажневий розмір", що вказуватиме на вимірювання або розміри, пов"язані з одиницею виміру "сажень".
Перед словом "продаж" можна вжити прикметник "продажний", що означатиме, що щось може бути продане або придбане.
Перед словом "шимпанзе" можна вжити прикметник "шимпанзейський" для позначення характерних рис чи властивостей, пов"язаних з шимпанзе або належних до цього виду мавп.
Перед словом "кір" можна вжити прикметник "кірний", що вказуватиме на хворобу чи характеристику, пов"язану зі словом "кір".
Перед словом "степ" можна вжити прикметник "степовий", що означатиме, що щось належить або характерне для степу, типу рослинності чи клімату.
Перед словом "маестро" можна вжити прикметник "маестрівський" для підкреслення професійних якостей або навичок, пов"язаних з музикою або виконавським мистецтвом.
Перед словом "Івасі" можна вжити прикметник "івасівський" для позначення походження чи зв"язковості з ім"ям "Іван" або конкретної особи з таким іменем.
Перед словом "дріб" можна вжити прикметник "дрібний", що вказуватиме на розмір, величину або характеристику, що залежить від слова "дріб".
Перед словом "заводь" можна вжити прикметник "заводневий", що означатиме щось, що стосується або властиве слову "заводь", наприклад "заводнева вода".
Перед словом "кефаль" можна вжити прикметник "кефальний", що означатиме щось, пов"язане або зв"язане зі словом "кефаль" або з цим видом риби.
Перед словом "салямі" можна вжити прикметник "салямійський" або "салямійного типу", що вказуватиме на тип, характерний для салямі або пов"язаний з цим продуктом.
Перед словом "бікіні" можна вжити прикметник "бікінійний" або "бікіні-стиль", що означатиме стилевий до "бікіні" плагокостиль чи пляжний одяг.
Перед словом "пропис" можна вжити прикметник "прописний", що означатиме, що щось знаходиться у вигляді прописі, світлині, написі або тексті.
Перед словом "насип" можна вжити прикметник "насипний", що означатиме щось, що має вигляд, утворений насипом або нахиленням.
Перед словом "вуаль" можна вжити прикметник "вуальний", що означатиме щось, зв"язане з вуалью або виглядає як вуаль.
Перед словом "сироко" можна вжити прикметник "сирокий", що вказуватиме на ширину або розмір, пов"язаний зі словом "сироко".