Які риси організму пов язані з певною особливістю наземно-повітряного середовища? 1 - корінь з глибокої грунтового

  • 56
Які риси організму пов"язані з певною особливістю наземно-повітряного середовища? 1 - корінь з глибокої грунтового шару, 2 - висока концентрація сахарози у клітинній рідині, 3 - присутність широких вух, 4 - присутність легких крил. Особливості наземно-повітряного середовища: А - жорсткість ґрунту, В - висока температура, Г - заморозки, Д - низька щільність повітря, Е - дефіцит води.
Zolotoy_Korol
66
Особливості наземно-повітряного середовища, які можуть бути пов"язані з конкретними організмами, включають жорсткість грунту (А), високу температуру (В), заморозки (Г), низьку щільність повітря (Д) та дефіцит води (Е).

У зв"язку з цим, можна розглянути наведені риси організмів:

1. Корінь з глибокої грунтового шару: Жорсткість ґрунту (А) може створювати труднощі для рослинного росту, особливо щодо доступу до води та поживних речовин. Тому, наявність кореня, що може досягати глибоких шарів грунту, дозволяє певним організмам здобувати необхідні ресурси.

2. Висока концентрація сахарози у клітинній рідині: За умов низької щільності повітря (Д) та дефіциту води (Е), організми вимушені шукати способи зберігати вологу та уникати дегідрації. Висока концентрація сахарози у клітинній рідині допомагає забезпечити рослинам механізми захисту від висихання.

3. Присутність широких вух: Зважаючи на низьку щільність повітря (Д), присутність широких вух може бути пристосуванням деяких тварин до отримання більшої кількості кисню та ефективнішої циркуляції повітря.

4. Присутність легких крил: Заморозки (Г) та низька щільність повітря (Д) можуть створювати проблеми для живих організмів у плані теплорегуляції та руху. Тому, деякі організми можуть мати легкі крила, що допомагають їм зберігати тепло в своєму тілі та забезпечують свободу пересування.

Отже, з урахуванням особливостей наземно-повітряного середовища, можливо зробити припущення про те, що організми з корінням з глибокої грунтового шару (1) та високою концентрацією сахарози у клітинній рідині (2) можуть краще пристосовуватися до цих умов середовища в порівнянні з організмами, що мають присутність широких вух (3) або легких крил (4). Однак, треба мати на увазі, що це припущення вимагає додаткового дослідження та не може бути суто обґрунтоване на основі наданої інформації.