Які засоби зв’язку між реченнями можна знайти у даному тексті? Наше життя стає неможливим без володіння мовним
Які засоби зв’язку між реченнями можна знайти у даному тексті? Наше життя стає неможливим без володіння мовним етикетом. Кожному відома ця істина з дитинства. Людина використовує мовний етикет щодня і неодноразово. Ми можемо звертатись один до одного декілька разів на день, вітатися, прощатися, дякувати комусь, давати поради, просити щось у когось, вибачатися перед кимось, рекомендувати когось комусь. Також ми висловлюємо співчуття, робимо компліменти, відмовляємо, приймаємо гостей, гостюємо, складаємо присягу відданості, визнаємося в коханні. (Без цього важко уявити будь-яку етикетну ситуацію).
Osen 24
У даному тексті можна виділити такі засоби зв"язку між реченнями:1. Перше слово "Наше" відноситься до попереднього речення "Наше життя стає неможливим без володіння мовним етикетом.", створюючи пряму залежність між ними.
2. Фраза "Кожному відома ця істина з дитинства" вказує на попереднє речення як на відому істина, що також вносить сполучення між ними.
3. У наступному реченні "Людина використовує мовний етикет щодня і неодноразово.", слово "також" свідчить про продовження говоріння на ту саму тему.
4. Фраза "Ми можемо звертатись один до одного декілька разів на день, вітатися, прощатися, дякувати комусь, давати поради, просити щось у когось, вибачатися перед кимось, рекомендувати когось комусь." перелічує різні дії, які можуть бути виконані через мовний етикет, створюючи логічний зв"язок між ними.
5. Фраза "Також ми висловлюємо співчуття, робимо компліменти, відмовляємо, приймаємо гостей, гостюємо, складаємо присягу відданості, визнаємося в коханні." продовжує перелічувати дії, які відбуваються через мовний етикет, додавши ще декілька нових.
Ці засоби зв"язку між реченнями допомагають організовувати мову тексту, роблять його логічним і зрозумілим для читача.