Якими частинами речення є виділені слова? 1. Пряма додаткова. 2. Прикладковий відносний зворот. 3. Непряма додаткова

  • 28
Якими частинами речення є виділені слова? 1. Пряма додаткова. 2. Прикладковий відносний зворот. 3. Непряма додаткова. 4. Неузгоджена визначка. 5. Обставина. 6. Узгоджена визначка. (Виділені слова: "України і матері"; "з вами"; "листок"; "підлітка"; "як човен").
Yachmenka
7
1. "Пряма додаткова" - цей вираз вказує на додаток, що прямо відноситься до підмета або присудка речення. В даному виразі "України і матері" виступає як пряма додаткова, оскільки вказує на об"єкт вербального присудка.

2. "Прикладковий відносний зворот" - це зворот, що вказує на якісну характеристику підмета або додатка. В даному випадку "з вами" є прикладковим відносним зворотом, оскільки вказує на власний додаток "листок" і обставину "підлітка".

3. "Непряма додаткова" - цей вираз вказує на додаток, що не прямо відноситься до підмета або присудка речення, але пов"язаний з ними додатковою інформацією. В даному виразі немає непрямої додаткової частини.

4. "Неузгоджена визначка" - це словосполучення, в якому прикметник і підмет не узгоджуються за числом, родом або відмінком. В даному виразі немає неузгодженої визначки.

5. "Обставина" - це слово чи словосполучення, що вказує на час, місце, причину, спосіб, мету або обставини дії. В даному виразі немає обставини.

6. "Узгоджена визначка" - це словосполучення, в якому прикметник і підмет узгоджуються за числом, родом і відмінком. В даному виразі немає узгодженої визначки.

Надіюся, що цей об"ємний відповідь допоміг зрозуміти різні частини речення. Якщо у вас є будь-які додаткові питання, будь ласка, не соромтеся запитувати!